مرکز توزیع سنگ فیروزه طبیعی

مرکز توزیع سنگ فیروزه طبیعی، این سنگ گرانبها را در اندازه های مختلف به صورت مستقیم و عمده در سراسر کشور عرضه می نماید. سنگ فیروزه طبیعی از جمله سنگ های نادر است که خریداران می توانند نوع اصل و مرغوب آن را از طریق مرکز توزیع معتبر آن تهیه نمایند.

خریداران عمده جهت تهیه این سنگ می توانند به صورت اینترنتی و با مراجعه به وب سایت مرکز پخش، انواع متنوع و اصل این محصول را خریداری نمایند.

مرکز توزیع سنگ فیروزه طبیعی

اطلاعاتی درباره سنگ فیروزه طبیعی

اطلاعاتی درباره سنگ فیروزه طبیعی سنگ فیروزه طبیعی نمونه ای از سنگ های آذرین می باشد که در مناطق آتشفشانی بدست می آید. سنگ فیروزه یافت شده از اعماق زمین به هر اندازه به سطح زمین نزدیک تر باشد از استحکام و کیفیت بالاتری برخوردار است. سنگ فیروزه از جمله سنگ های گرانبها است که تنوع رنگ و زیبایی چشمگیری دارد و رنگ های آن شامل آبی تیره و روشن همچنین سبز تیره و روشن می باشد.

سنگ فیروزه طبیعی تبلور نیافته است و به صورت دانه های ریز و درشت درون سنگ فیروزه اصلی یافت می شود که هنگام استخراج این دانه ها جدا شده و پس از برش و صیقل  در جواهر سازی مورد استفاده قرار می گیرند. سنگ فیروزه طبیعی از جلاپذیری بسیار بالایی برخوردار است، به همین دلیل و همچنین به علت دارا بودن رنگ های زیبا و رگه های متنوع و چشم نواز محبوبیت فراوانی در سراسر جهان دارد.

سنگ فیروزه در دو نوع شجری و عجمی شناخته می شود که در ایران نوع عجمی آن پرطرفدار تر می باشد، این نوع فیروزه از رگه های کمتری برخوردار است و گاه بدون رگه و یک دست و یک رنگ آبی و یا سبز است. در کشورهای اروپایی از نوع فیروزه شجری استقبال بیشتری می شود، این نوع فیروزه دارای رگه های رنگی و به رنگ های طلایی، سفید و سیاه و اشکال منظم و یا غیر منظم عنکبوتی شکل می باشد که به آن جلوه ای چشمگیر می بخشد.

سنگ فیروزه از معادن کشور هایی مانند مصر و آمریکا نیز استخراج می شود ولی از بهترین سنگ های فیروزه جهان فیروزه ایرانی و به خصوص فیروزه نیشابور است که از جایگاه ویژه ای در دنیا برخوردار می باشد.

قیمت روز سنگ فیروزه طبیعی

قیمت روز سنگ فیروزه طبیعی قیمت فیروزه طبیعی به عوامل مختلفی بستگی دارد که می توان به اندازه سنگ، میزان و نحوه خرید آن اشاره نمود. قیمت روز این محصول با نوسانات موجود در بازار سنگ فیروزه نیز رابطه مستقیم داشته و جهت اطلاع از نرخ روز آن می توان از طریق سایت رسمی جواهر فروشان اقدام به دریافت قیمت لحظه ای سنگ فیروزه طبیعی نمود.

خریداران جهت اطمینان از اصل بودن سنگ فیروزه طبیعی همچنین خرید در قیمتی مناسب و مطمئن می توانند از طریق مراکز رسمی پخش و عرضه این محصول به صورت مستقیم و غیر حضوری اقدام به خرید نمایند.

این مرکز با بهره مندی از کادری متخصص و مجرب به خوبی قادر به تأمین تقاضای خریداران انواع سنگ فیروزه طبیعی در سراسر کشور می باشد. متقاضیان خرید عمده می توانند جهت مشاوره و سفارش سنگ فیروزه طبیعی و اصل از طریق راه های ارتباطی اعلام شده با کارشناسان فروش مرکز تماس برقرار نمایند.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید