مرکز توزیع سنگ فیروزه نیشابور

مرکز توزیع سنگ فیروزه نیشابور با عرضه بهترین و متنوع ترین نوع از سنگ های زینتی توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید. سنگ فیروزه نیشابور یکی از شناخته شده ترین سنگ های گرانبها بوده و شهرت جهانی دارد. توزیع این نوع سنگ ها علاوه بر روش حضوری به روش اینترنتی هم انجام می گیرد و علاقه مندان از سراسر کشور می توانند جهت خرید به روش اینترنتی از طریق سایت اقدام کنند.
مرکز توزیع سنگ فیروزه نیشابور

کاربرد انواع سنگ فیروزه نیشابور

کاربرد انواع سنگ فیروزه نیشابور فیروزه کاربردهای متعددی دارد. مهمترین و معروف ترین آن را می تواند استفاده از آن در ساخت انواع زیورآلات عنوان کرد. امروزه مدل های بسیار زیبایی از انگشتر، گردنبند، دستبند و… فیروزه ای را می توانید در طرح های متنوع مشاهده نمایید. علاوه بر این بسیاری از افراد فیروزه به دلیل خواص دارویی آن خریداری می کنند. ثابت شده است استفاده از سنگ فیروزه برای سلامتی بدن بسیار مفید است.
فیروزه برای کاهش سردرد، از بین بردن افکار منفی محیط پیرامونی، سلامتی چشم، درد اعضا و بسیاری از بیماری های دیگر استفاده می شود. فیروزه می تواند روح و روان فرد را از ترس و وحشت برهاند. به همراه داشتن فیروزه می تواند اعتماد به نفس را در افراد تقویت و به آنها در دستیابی به موفقیت کمک کند. در بسیاری از روایات اسلامی نیز به استفاده از فیروزه به عنوان سنگ خوش یمن تاکید شده است.
از جمله این خواص می توان به دور شدن فقر و بی نیازی، فرزند آوری، عامل فتح و پیروزی و گشایش دهنده سینه اشاره نمود. فیروزه می تواند بدن را به حالت رهایی و یا در اصطلاح خلسه قرار دهد. اگر آن را برای مدت 20 دقیقه بر روی ناحیه چاکرای بدن قرار دهید، متوجه اثرات شگفت انگیز آن خواهید شد.

تولید کنندگان سنگ فیروزه نیشابور

تولید کنندگان سنگ فیروزه نیشابور تولید سنگ نیشابور توسط تولید کنندگانی انجام می شود که به صورت تخصصی در حوزه برداشت از معادن فیروزه به فعالیت مشغولند. بازار سنگ نیشابور همیشه از رونق خوبی برخوردار بوده است. این سنگ زینتی علاوه بر زیبایی بصری، دارای خواص دارویی و درمانی نیز می باشد. به همین علت برداشت و تولید آن از معادن مختلف آن در سطح شهرستان نیشابور سالهاست رونق خوبی دارد.
تولید کنندگان پس از برداشت فیروزه خام و انتقال آن به کارگاه های فرآوری، آن را از خاک و دیگر مواد آلاینده پاک و در سایز و ابعاد مختلف برش داده و به بازار عرضه می کنند. عرضه به صورت مستقیم با استقبال خوبی از سوی مشتری روبه رو گردیده است. خریدار می تواند با یک هزینه مقرون به صرفه بدون واسطه فیروزه اصل را از تولید کننده خریداری کند.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید