مرکز توزیع فیروزه اصل نیشابور

در مرکز توزیع فیروزه اصل نیشابور این محصولات با بالاترین کیفیت به فروش می رسند. همچنین باید ذکر کرد که این نمایندگی به عنوان پخش کننده اصلی این سنگ مرغوب در کشور شناخته می‌شود، که این محصولات را با قیمتی مناسب تر از دیگر مراکز فروش این سنگ ها،  به فروشندگان آن‌ها در سراسر کشور ارسال می کند.

مرکز توزیع فیروزه اصل نیشابور

کیفیت عمده فیروزه اصل نیشابور

کیفیت عمده فیروزه اصل نیشابور از جمله مواردی که می‌توان گفت سنگ فیروزه اصل نیشابور از کیفیت بالایی برخوردار می باشد، رنگ این محصولات است که معمولاً رنگ آبی آسمانی آن نوع مرغوب می باشد و سبز مایل به زرد آن نوع نامرغوب این محصولات است.

هر چقدر میزان مس موجود در این نوع سنگ ها بیشتر باشد رنگ آبی آن نیز بیشتر می گردد و هرچه میزان آهن آن بیشتر باشد رنگ آن سبز می شود. در برخی از سنگ های فیروزه که آلومینیوم در آن ها بیش تر باشد رنگ این سنگ ها به سفید متمایل می شود.

شما می‌توانید برای تشخیص بهترین نوع فیروزه با حرارت دادن به سطح پشتی آن با شعله ملایم متوجه شوید که آیا این محصول اصل است یا خیر. به این صورت که پس از قرار دادن ذره بین بر محل حرارت می توان متوجه اصل بودن آن شد، در صورت پوسته پوسته قهوه ای شدن بر روی فیروزه این محصول اصلی می باشد.

سنگ فیروزه یکی از سنگ های حساس می باشد که نباید با مواد شیمیایی و یا آب‌های کلردار تماس داشته باشد، به این خاطر که این سنگ در برابر مواد شیمیایی تغییر رنگ داده و کیفیت خود را از دست می‌ دهد.

مرکز خرید فیروزه اصل نیشابور

مرکز خرید فیروزه اصل نیشابور

در مرکز خرید فیروزه اصل نیشابور شما می توانید این محصولات را در اندازه‌های گوناگون و با کیفیت های متفاوت مشاهده نمایید و محصول مورد نظر خود را با قیمت مناسبی خریداری کنید.

خرید فیروزه عمده از این نمایندگی برای خریداران این سنگ ها بسیار مقرون به صرفه تر می گردد، به این خاطر که فروشندگان به افرادی که این محصولات را به صورت عمده خریداری کنند تخفیفاتی را ارائه می دهند.

با توجه به کاربرد فراوان این سنگ در بسیاری از هنرهای اصیل ایرانی میزان تقاضا برای آن در بازار بالا بوده و افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند، از فروش این گونه سنگ ها سود بالایی را کسب می نمایند.

دلیل ارزان بودن سنگ های فیروزه در این مرکز، خرید مستقیم و بدون واسطه آن ها از تولیدکنندگان بوده که با حذف واسطه ها و برخی هزینه‌های اضافه این محصولات با قیمت اصلی خود به دست مشتریان می رسند.

تمامی سنگ هایی که در این نمایندگی موجود می باشند از اصیل ترین نوع سنگ های فیروزه در کشور هستند، که بیش تر افرادی که برای خرید این محصول به این مرکز مراجعه می‌نمایند آن ها را به صورت عمده خریداری می‌ کنند.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید