مرکز توزیع نگین فیروزه شجری صادراتی

فیروزه یکی از سنگ های قیمتی و ارزشمند می باشد که به علت ویژگی های مثبت فراوان و رنگ خاص و زیبایی که دارد توجه افراد زیادی را به خود جلب نموده و یکی از سنگ های پرفروش در کشور است. با استفاده از این سنگ انواع نگین های شیک و جذاب را طراحی و تولید می کنند. مرکز توزیع نگین فیروزه شجری صادراتی انواع این محصول را به روش های مختلف ارائه می کند.

مرکز توزیع نگین فیروزه شجری صادراتی

کیفیت نگین فیروزه شجری صادراتی

کیفیت نگین فیروزه شجری صادراتی کیفیت نگین فیروزه شجری صادراتی به نوع معدن استخراج شده از آن وابسته است که یکی از بهترین نگین های شجری متعلق به نیشابور می باشد. این نگین دارای رگه های با رنگ آبی زیبا و یا سبز می باشد. نگین فیروزه شجری با رگه های طلایی دارای قیمت بالاتری نسبت به انواع دیگر می باشد. هر چه طرح و رگه های روی سنگ شجری منظم تر و رنگ آن شفاف تر باشد در کیفیت و قیمت این محصول تأثیر زیادی دارد. رگه های موجود در روی سنگ شجری به شکل شاخ و برگ درختان می باشد و به همین جهت به نام فیروزه شجری شناخته می شود.

رنگ انواع فیروزه با توجه به معدنی که از آن استخراج می شود. از آبی روشن تا تیره و سبز متغیر است و این امر به دلیل وجود عناصر مختلفی نظیر آهن، مس و .‌. در این سنگ می باشد که باعث ایجاد رنگ های زیبا و جذاب در این سنگ پرخاصیت می شود. از نگین فیروزه شجری در انواع جواهرات استفاده می کنند و قیمت آن با توجه به اندازه و رنگ آن متفاوت می باشد.

مراکز خرید نگین فیروزه شجری صادراتی

مراکز خرید نگین فیروزه شجری صادراتی آیا می دانید بهترین نگین فیروزه شجری را باید از کجا تهیه کنیم؟ یکی از بزرگترین مراکز خرید نگین فیروزه با کیفیتی عالی همین شرکت می باشد. در این سایت انواع فیروزه اصل با ضمانت کیفیت به مشتریان ارائه می شود و مشتری به صورت عمده می تواند محصول دلخواه را سفارش دهد. فیروزه با توجه به معدنی که از آن استخراج می شود دارای ویژگی های ظاهری متفاوتی است که در ایران بهترین نگین فیروزه شجری در نیشابور تولید می شود.

سنگ فیروزه پس از استخراج از معدن باید در شرکت های تولیدی به وسیله دستگاه های مجهز به خوبی فرآوری شده و در ابعاد و اندازه های مختلف تراش داده می شود که معمولا از انواع نگین شجری برای تهیه انگشترهای زیبای مردانه و زنانه استفاده می گردد. نگین فیروزه شجری در کشورهای همسایه نیز دارای محبوبیت زیادی است و انواع این نگین در شکل های متنوع توسط شرکت های بازرگانی به کشورهای اطراف صادر می شود.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید