مرکز تولید نگین فیروزه شجر نیشابور

نگین فیروزه شجر نیشابور یکی از قیمتی ترین سنگ های زینتی است. به سختی می توان تفاوت نگین فیروزه اصل نیشابور را از سایر انواع فیروزه تشخیص داد.

فیروزه شجر نیشابور در رنگ آبی آسمانی یافت می شود، بسیار زیبا و گرانبها است. مرکز تولید این نوع از نگین های فیروزه، محصولاتی اصل و درجه یک تهیه می کنند. نگین های فیروزه نیشابور بسیار نازک هستند و در اثر دما و فشار فراوان به دست می آیند.

مرکز تولید نگین فیروزه شجر نیشابور

کیفیت انواع نگین فیروزه شجر نیشابور

کیفیت انواع نگین فیروزه شجر نیشابور در این بخش به بررسی کیفیت انواع نگین فیروزه خواهیم پرداخت. نگین های فیروزه شجر نیشابور در انواع مختلف وجود دارند. کیفیت این محصولات به عوامل مختلفی بستگی دارد. برخی از این عوامل عبارتند از:

  1. این محصولات درجه سختی بین 5.5 تا 6 را دارا می باشند و قادرند بر روی شیشه خراش ایجاد کنند. هر چه درجه سختی فیروزه بالاتر باشد، از نظر کیفی بهتر خواهد بود.
  2. این نوع از نگین ها، هر چه از بخش های سطحی روی زمین کشف شوند، کیفیت بالاتری خواهند داشت، زیرا کمتر در معرض اسیدهای آب های زیر زمینی خواهند بود.
  3. رنگ نگین بسیار مهم است و هر چه به آبی روشن خالص نزدیک تر باشد، از نظر کیفی با ارزش تر خواهد بود. به عبارت دیگر وجود رگه در نگین نشانگر ارزش کمتر آن نسبت به انواع صاف و یکدست آنها است.
  4. نگین های با کیفیت فیروزه به هیچ عنوان در برابر نور خورشید دچار تغییر رنگ نمی شوند.
  5. محصولاتی که کیفیت بالاتری داشته باشند، دچار خراشیدگی نمی شوند.
  6. انواع نگین های فیروزه در اثر برخورد با مواد اسیدی دچار آسیب می شوند و کیفیت اولیه خود را از دست می دهند، به همین دلیل از برخورد آنها با مواد شوینده خودداری نمایید.
  7. این محصولات در اثر تماس با مواد چرب، ادکلن، کرم و … دچار افت کیفیت می شوند و نیاز به مراقبت زیادی دارند.
  8. نگین های آبی یکدست نسبت به نگین های سبز رگه دار کیفیت بهتری دارند.
  9. انواع نگین های شجر فیروزه در برابر شکنندگی آسیب پذیر هستند و در برابر ضربات مختلف مقاومت چندانی ندارند.
  10. هر چه وزن نگین بیشتر باشد، کیفیت و ارزش بیشتری خواهد داشت.

قیمت نگین فیروزه شجر نیشابور

قیمت نگین فیروزه شجر نیشابور  قیمت نگین فیروزه به عوامل مختلفی مانند اندازه نگین، رنگ، نوع، مکان استخراج شده و … بستگی دارد. قیمت فیروزه شجر با رنگ محصول ارتباط مستقیم دارد.

نگین فیروزه نیشابور در سراسر جهان شناخته شده است و بهترین نگین فیروزه به شمار می رود. با تهیه نگین شجر به صورت عمده در قیمت تهیه محصول، صرفه جویی خواهید کرد. نگین فیروزه در قیمت های باورنکردنی عرضه می شود.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید