مرکز تولید نگین فیروزه عجمی درجه یک

نگین فیروزه عجمی جزو کمیاب ترین و مرغوبترین انواع نگین فیروزه بوده، که دارای ارزش بالاتری نسبت به دیگر نگین های فیروزه می باشد.

مرکز تولید نگین فیروزه عجمی درجه یک، محصولات خود را به طور مستقیم از نیشابور تهیه کرده و مرغوبترین فیروزه عجمی را در اختیار خریداران و متقاضیان قرار می دهد.

مرکز تولید نگین فیروزه عجمی درجه یک

مشخصه انواع نگین فیروزه عجمی درجه یک

مشخصه انواع نگین فیروزه عجمی درجه یک

انواع نگین فیروزه در بازار مختلف بوده، که بر اساس وجود رگه های مختلف و یا ناخالصی به دو دسته تقسیم می شوند.

یک نوع آن که دارای ناخالصی و یا به اصطلاح رگه دار می باشد را فیروزه شجری می نامند، که نسبت به فیروزه عجمی قیمت پایین تری دارد. گاهی به فیروزه شجری، فیروزه عنکبوتی نیز گفته می شود، اگر رگه های فیروزه به رنگ طلایی باشد قیمت آن نیز نسبت به سایر فیروزه های شجری بیشتر می شود.

نوعی از نگین فیروزه که در هنگام استخراج از معدن فاقد هر گونه رگه می باشد و هیچ ناخالصی ندارد، را فیروزه عجمی می گویند که جزو کمیاب ترین فیروزه های موجود در بازار می باشد.

مشخصه بارز انواع نگین فیروزه عجمی درجه یک همان خالص و یکدست بودن آن ها می باشد که اغلب به رنگ آبی سیر بوده و بسیار زیبا و چشم نواز می باشد.

لازم به ذکر است که فیروزه عجمی تنها در ایران یافت شده و در دیگر نقاط جهان وجود ندارد به همین دلیل در بازار کمیاب بوده و جزو نگین های گرانبها می باشد. فیروزه عجمی در بین اغلب مردم جهان و به خصوص عرب ها بسیار محبوب بوده که جزو متقاضیان اصلی آن در بازار می باشند.

قیمت نگین فیروزه عجمی درجه یک

قیمت نگین فیروزه عجمی درجه یک

فیروزه عجمی درجه یک بسیار محبوب بوده و دارای شهرت جهانی می باشد.

این نگین جزو خاص ترین و نایاب ترین انواع فیروزه بوده که قیمت بالایی نیز دارد.

فیروزه عجمی در ایران از معادن کرمان و نیشابور استخراج می شود، که فیروزه عجمی نیشابور به رنگ آبی آسمانی است و ضخامت کمی نیز دارد.

اما فیروزه کرمان ضخامت بیشتری داشته و گوشتی تر می باشد.

همانطور که می دانید فیروزه عجمی نیشابور بسیار مرغوب تر و با کیفیت تر از نوع کرمانی آن می باشد و طبیعتا قیمت بسیار بالاتری نیز دارد.

فیروزه عجمی درجه یک جزو لوکس ترین نگین های ارزشمند و زینتی می باشد، که از قدیم تا کنون طرفداران بسیاری داشته و برخی از جواهرات گران قیمت را با این نگین تزیین می کنند.

قیمت نگین فیروزه عجمی درجه یک در بازار متفاوت بوده و بر حسب رنگ و وزن آن متغیر می باشد.

هر چه رنگ این نگین آبی سیر باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود، که مهمترین بازار این نوع نگین کشورهای عربی مانند امارات، قطر، عراق و… می باشد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید