خريد ياقوت سرخ

مرکز خريد انواع ياقوت سرخ

یافتن یک مرکز خرید عمده انواع یاقوت سرخ و زرد و … می تواند شما را در تهیه محصولات مذکور با قیمت مناسب یاری نماید و فروش شما را وارد فاز جدیدی از سودآوری کند.
بسیاری از شرکتهایی که در کشور ما و در صنعت سنگهای زینتی مشغول به فعالیت هستند، در واقع همان سنگ تراشان یا معدن کارانی می باشند که تا چند سال پیش و بر طبق تجارت سنتی، این محصولات را از معادن گرفته و تراش می دادند و به دست مشتریان می رساندند. حال که ذائقه مشتریان تغییر کرده و بایستی بتوان محصولات را از بستر مجازی به آنها معرفی نمود، شرکتها نیز دست به کار شده اند تا از قافله عقب نمانند و محصولات خود را بصورت عمده و خرده در معرض نمایش قرار دهند.

خريد ياقوت سرخ

مرکز خريد انواع ياقوت سرخ

نمایندگی فروش مستقیم سنگ یاقوت سرخ

شرکت یکتاگوهر نیز یکی از همان شرکتهاست که امروزه با اتکاء به روشهای تبلیغاتی مدرن، توانسته سیل عظیمی از مشتریان عمده را به سمت خویش بکشاند. اصلی ترین کار این شرکت، تامین بی واسطه سنگهای قیمتی از جمله انواع یاقوت آفریقایی و سرخ و زرد و … می باشد. همچنین به سبب استقرار در نیشابور و دسترسی به معادن فیروزه، نقشی بسیار مهم در رساندن سنگهای فیروزه نیشابور به بازار مصرف کنندگان ایفا می کند. از این رو از تمامی فروشندگان که در قالب مرکز پخش مشغول فعالیت در بازارهای استانی هستند، دعوت به همکاری می نماید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید