خرید فیروزه نیشابور

مرکز خرید سنگ فیروزه صاف نیشابور

,

سنگ فیروزه صاف درشت نیشابور را که به فیروزه عجمی معروف است را بیشتر در ساخت انگشترهای لوکس و درجه یک مردانه استفاده می نمایند که شما می توانید به صورت عمده این نگین زیبا را از طریق این مرکر خرید فیروزه، تهیه نمایید.
احتمالا این جمله به گوشتان خورده است: مزایده سنگ فیروزه نیشابور، و برایتان سوال شده که در کجا و به چه شکل سنگ فیروزه نیشابور را به این شکل می فروشنده در ادامه به صورت مختصر و مفید به این موضوع می پردازیم.

مزایده سنگ فیروزه نیشابور
زمانی که سنگ فیروزه خام نیشابوری (سنگ راف) از معدن فیروزه نیشابور استخراج می شود که نحوه استخراج با استفاده از دینامیت و عملیات آتشباری صورت می پذیزد، توسط تعاونی معدن فیروزه نیشابور، فراخوانی زده می شود به تمامی فیروزه تراشان و تاجران فیروزه، مبنی بر فروش عمده فیروزه خام نیشابور، که شیوه فروش هم به شکل مزایده ای صورت می پذیرد به این صورت که بر روی هر بار فیروزه قیمت پایه داده می شود و شرکت کنندگان در مزایده با هم برای خرید بار فیروزه ای که از معدن استخراج شده با گفتن قیمتهای بالاتر، رقابت می کنند.
تعداد مزایده هایی که سالانه توسط تعاونی معدن فیروزه انجام می شود محدود است و در هر مزایده مقدار زیادی ستگ فیروزه خام نیشابور به بازار تزریق می شود و فیروزه ترشان زیادی را مشغول تراش و آماده سازی آنها می کند.

مزایده فیروزه نیشابور

مزایده سنگ فیروزه نیشابور

سنگ فیروزه راف عجمی چیست؟
فیروزه های خامی که از معدن استخراج می شوند بنا به کیفیت و نوعی که دارند از اسم های مختلفی برخودار هستند مانند فیروزه چغاله، شکوفه، عجمی و … که یکی از مهمترین آنها فیروزه راف عجمی می باشد.
به فیروزه خامی، راف عجمی می گویند که بعد از طی کردن مراحل تراش، تبدیل به نگین عجمی زیبا و درجه یک بشود که معمولا این نوع سنگ ها را افراد خبره و با تجربه برای اینکه فیروزه عجمی آسیبی نبیند، تراش می خورد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید