مرکز خرید فیروزه عجم خام شهربابک

,

فیروزه از جمله سنگ های با ارزش و قیمتی می باشد، که بازار خرید و فروش گرم و پر رونقی دارد. برای خرید این محصول، راه ها و روش های مختلف وجود دارد که بهترین و شاید مناسب ترین راه، در شرایط کنونی جامعه خرید اینترنتی و غیر حضوری از سایت مرکز خرید فیروزه عجم شهربابک می باشد. با مراجعه به این سایت امکان خرید عمده و کلی این محصول با ارزان ترین و مناسب ترین قیمت برای همه مشتریان وجود دارد. 

مرکز خرید فیروزه عجم خام شهربابک

از فیروزه ایرانی چه می دانید؟

از فیروزه ایرانی چه می دانید؟ در ایران فیروزه نام آشنایی است. به جرات می توان گفت که همه ایرانی ها، این محصول را می شناسند و یا از آن استفاده کرده اند. بیشتر مردم فیروزه ایرانی را با نام فیروزه نیشابور می شناند. در حالی که امروزه فیروزه در شهرهای دیگر هم به وفور یافت می شود. از جمله آنها می توان به معدن فیروزه شهربابک اشاره کرد. در این معدن بهترین و مرغوب ترین نوع سنگ فیروزه ایرانی تولید و برای فروش به بازار عرضه می گردد. 
از فیروزه ایرانی در دنیا برای سنجش کیفیت سایر فیروزه ها به عنوان مقیاس استفاده می شود. در اصل و به صورت کلی می توان نام توركويز (Turquoise) با فرمول شيميايي CuAL6(PO4)4(OH)85H2O كه يك نوع آلومينيوم فسفات آبدار مس است. این اصطلاح در اصل به معناي سنگ تركي می باشد. از این رو، بسیاری از اروپایی ها، فیروزه را با نام سنگ ترکی می شناسند. چرا که بیشتر از طریق عثمانی ها با آن آشنا شده اند. 

در باب اهمیت و شهرت فیروزه ایرانی در دوره های گذشته می توان گفت که بقایای باقی مانده از بقره ها و تابوت های فراعنه مصر نشان می دهد که فیروزه به صورت گسترده در آنها استفاده شده و این فیروزه از ایران به آن کشور منتقل شده است. فیروزه ایرانی بر اساس محل تشکیل و همچنین ترکیباتی که دارد، به رنگ های مختلفی تشکیل می شود. از جمله طیف رنگی آن می توان به آبی کم رنگ تا آبی پر رنگ اشاره کرد. در این میان سبز روشن و همچنین در مواردی سبز تیره نیز در فیروزه ایرانی یافت می شود. 

معدن سنگ فیروزه عجم در شهربابک

معدن سنگ فیروزه عجم در شهربابک معدن سنگ فیروزه عجم در شهربابک یکی از مهمترین و اصلی ترین معادن تولید فیروزه ایرانی می باشد. سنگ های فیروزه استخراج شده از این معدن دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند و به دلیل زیبایی و مقاومت بالایی که دارند، از بازار داخلی و خارجی پر رونقی برخوردار می باشد. برای خرید مستقیم سنگ فیروزه از معدن سنگ فیروزه عجم در شهر بابک می توانید با ما تماس بگیرید و یا سفارشات خود را در سایت ثبت کنید. 

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید