مرکز خرید فیروزه مرغوب شجری نیشابور

خوشبختانه در کشور ایران بسیاری از مراکز در زمینه ی خرید و فروش فیروزه مرغوب شجری نیشابور مشغول به فعالیت هستند. مرکز خرید فیروزه شجری اصل در تلاش است تا زیباترین و مرغوب ترین نوع این محصول را به خریداران و مشتریان عرضه کند و نهایت رضایت آنان را در رابطه با این محصول فوق العاده و عالی به دست آورد. مرکز خرید فیروزه، محصولات خود را به روش های مختلفی اعم از عمده و تکی به متقاضیان عرضه می کند. 

مرکز خرید فیروزه مرغوب شجری نیشابور

ویژگی های سنگ فیروزه مرغوب چیست؟

ویژگی های سنگ فیروزه مرغوب چیست؟ سنگ فیروزه مرغوب از قدیمی ترین و گران بها ترین سنگ ها می باشد که نوع مرغوب آن دارای ویژگی های زیادی است. این سنگ نوعی سنگ آذرین می باشد که اکثرا در مناطق آتشفشانی و مناطقی که در نزدیکی سطح زمین قرار دارند، یافت می شود. از مهم ترین ویژگی های این سنگ، طیف های مختلف رنگی مانند: آبی روشن و تیره و سبز تیره و روشن می باشد. 
وجود رگه های قهوه ای زیاد در این نوع سنگ از ویژگی های بارز آن محسوب می شود. همچنین رنگ آبی سنگ فیروزه نسبت به مکانی که از آن استخراج می شود متفاوت و متغیر است. برای مثال اگر سنگ فیروزه در منطقه ای که مقدار مس موجود در معادن آن بیشتر باشد، استخراج شود از رنگ آبی بسیار تیره ای برخوردار است. وجود این نوع سنگ در مناطقی که دارای آب و هوای خشک است، از دیگر ویژگی های آن به حساب می آید. 
عدم پریدگی رنگ و کاهش رنگ سبز در سنگ فیروزه، نشان دهنده ی مرغوب بودن آن و ویژگی های خاص آن می باشد. استخراج فیروزه از معادن معتبر و معروف مانند معادن نیشابور، دامغان، کرمان و غیره از ویژگی های بارز این محصول محسوب می شود و نشان دهنده ی مرغوب بودن آن نسبت به دیگر معادن سنگ فیروزه است. 

سفارش انگشتر فیروزه شجری اصل

سفارش انگشتر فیروزه شجری اصل سفارش فیروزه شجری نسبت به محصولات دیگر دارای رونق و رواج بیشتری می باشد؛ چرا که این محصول از ویژگی ها و خواص منحصر بفردی برخوردار است. خریداران و مشتریان انگشتر فیروزه برای سفارش این محصول می توانند به سایت اینترنتی ما که یکی از معروف ترین و معتبرترین مراکز فروش می باشد، مراجعه کنند و این محصول عالی را انتخاب و خریداری نمایند و همچنین از خدمات ارزنده ای که سایت ما برای آنان در نظر گرفته، بهره مند شوند. 
قیمت خرید انگشتر فیروزه شجری اصل به عوامل مختلفی مانند: نوسانات بازار، کیفیت و مرغوبیت، میزان عرضه و تقاضا، طرح و مدل، وزن و اندازه، نوع فیروزه، خرید عمده و تکی، روش بسته بندی و غیره بستگی دارد. 

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید