مرکز خرید نگین فیروزه شجر

فیروزه یکی از زیباترین و چشم نواز ترین سنگ هایی است که به میزان زیادی در طبیعت یافت می شود و فیروزه زیبای شجر یکی از این نوع فیروزه هاست. برای آشنایی با مرکز خرید نگین فیروزه شجر با ما همراه باشید.

کشور عزیزمان ایران سرشار از خیر، برکت ، معادن و منابع طبیعی بسیار زیادی است و منابع و معدن هایی که از آنان سنگ های قیمتی و تزئینی استخراج می شود بسیار تا بسیار فراوان است. یکی از این سنگ های قیمتی زیبا و چشم نوازی که در کشورمان یافت می شود و تمام دیدگان را به خود خیره نموده است سنگ زیبای فیروزه است.

نگین فیروزه شجر

نگین فیروزه شجر چه ویژگی هایی دارد؟

فیروزه ی شجر یکی از انواع سنگ های فیروزه ای است که از معادن استخراج می شود و بعد از پرداخت و تراش های بسیار در اختیار علاقمندان به این نوع سنگ ها قرار می گیرد. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که نگین فیروزه شجر، چه تفاوتی با سایر سنگ های فیروزه دارد؟ در این مورد باید اشاره کنیم که در کل سنگ های قیمتی که بر روی آن ها نقش هایی از گیاهان، حیوانات، انسان ها، درختان و … دیده می شود سنگ شجر نامیده می شوند که فیروزه هم از این قاعده مستثنی نیست و اگر به مرور زمان در آن طرح ها و نقش های خاصی به وجود آید، می توانیم آن را فیروزه شجر بنامیم که بسیار زیبا و دلبربا است.

نگین فیروزه شجر

آشنایی با نگین فیروزه شجر و خرید آن

شما عزیزان می توانید برای خرید انواع سنگ های فیروزه با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن گلچینی از بهترین و عالی ترین سنگ ها را برای شما ارسال نمائیم. چرا که ما اعتقاد داریم شما بهترین هستید و لیاقت بهترین ها را دارید.
انواع سنگ فیروزه

  • فیروزه عجم
  • فیروزه شجر
  •  فیروزه آبی
  • فیروزه سبز

نگین فیروزه شجر

نگین فیروزه شجر و زیبایی منحصر به فرد آن

سنگ فیروزه در طبیعت و در رنگ های بسیار زیبایی یافت می شود و اگر بخواهیم طیف رنگی آن را به خوبی بررسی نماییم، می توانیم در آن رنگ های آبی آسمانی روشن ببینیم که این رنگ ها از آبی آغاز می شود و تا میزان سبز و خاکستری پیش می رود. نگین فیروزه شجر که ما در فروشگاه خود برای شما آماده کرده ایم گلچینی از بهترین رنگ ها و طرح های سنگ فیروزه است که طرفداران بیشماری در میان مردم ایران دارد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید