مرکز عرضه سنگ فیروزه اصل

سنگ فیروزه یکی از سنگ های با ارزش و زینتی می باشد، از این سنگ زیبا در موارد مختلفی استفاده می شود، بیشترین کاربرد آن در تزئین زیور آلات و جواهرات میباشد.

این سنگ مانند اکثر سنگ های با ارزش نمونه های تقلبی دارد و تشخیص نمونه های اصلی آن کاری پیچیده و تخصصی می باشد، این سایت معرف یکی از مراکز معتبر فروش بی واسطه و عمده سنگ فیروزه اصل به مشتریان این محصول می باشد. 

مرکز عرضه سنگ فیروزه اصل

مهمترین مشخصه سنگ فیروزه اصل

مهمترین مشخصه سنگ فیروزه اصل

استفاده از سنگ های زینتی به خصوص در تزئین جواهر آلات از دیرباز مرسوم بوده است و سنگ فیروزه یکی از همین سنگ هاست. دامنه استفاده از سنگ فیروزه گسترده می باشد و در صنایع و هنر های دستی نیز بسیار پر کاربرد می باشد.

سنگ فیروزه از آن دسته سنگ هایی است که تشخیص اصل و تقلبی بودن آن بسیار سخت است و نیاز به دقت و تخصص بالایی در این زمینه دارد، این موضوع سبب شده افراد سودجویی در این زمینه اقدام به تولید سنگ های تقلبی و فروش آن در بازار به جای سنگ اصل کنند، بهترین راه تهیه فیروزه اصل خرید از مراکز معتبر می باشد که سنگ دارای شجره و شناسنامه است.

باید بدانید که سنگ فیروزه اصل دارای طیف رنگی زیادی بین سبز تا آبی است. در ایران نوع سبز رنگ آن ارزش بالاتری داشته و گران تر می باشد، سنگ فیروزه در شکل ظاهری نیز متنوع است و برخی از سنگ ها دارای رگه هایی به رنگ های مشکی، طلایی و قهوه ایست و برخی صاف و بدون رگه هستند که نوع رگه دار در ایران طرفداران بیشتر و قیمت بالاتری دارد. سنگ هایی که در نزدیکی سطح زمین استخراج می شوند فشرده تر و استحکام بیشتری دارند و از این بابت ارزش بالاتری را نسبت به سنگ هایی که در عمق پایین تر استخراج‌ می شوند و نرم تر هستند دارا می باشند.

برای تشخیص سنگ اصل می توانید با جسم نوک تیز روی آن خط بکشید و اگر این برش عمیق شود و یک لایه رنگی از آن جدا شود نشان دهنده تقلبی بودن کار می باشد، سنگ اصل را اگر کوبیده و پودر کنید نیز تمام ذرات یک رنگ می باشد اما با همه این راهکار ها این تشخیص تخصص ویژه خود را دارد.

تولید انواع سنگ فیروزه اصل

تولید انواع سنگ فیروزه اصل

استخراج و تولید فیروزه در کشور ما از سال های خیلی دور انجام می شود، ایران یکی مهم ترین مراکز استخراج و تولید سنگ فیروزه در دنیاست و سنگ های ایرانی یکی از با ارزش ترین و مرغوب ترین نمونه هاست. انواع مختلف از این سنگ در بیشترین معادن کشور که در شهرهای کرمان، دامغان و به ویژه نیشابور استخراج و به تولید کنندگان سنگ در بازار عرضه می شود.

وجود ذخایر غنی از سنگ فیروزه و تولید سنگ های اصل و با کیفیت توسط شرکت های تولید کننده متخصص در این زمینه شرایط مطلوبی را برای تولید کنندگان ایرانی در بازار فیروزه جهانی فراهم کرده است. 

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید