مرکز عرضه نگین فیروزه عجمی صادراتی

نگین فیروزه عجمی صادراتی از جمله محصولاتی است که در مجموعه ما به فروش می رسد. تنوع در نگین فیروزه در این فروشگاه بسیار زیاد می باشد و به همین دلیل است که مجموعه ما به یکی از پرفروش ترین سایت های اینترنتی تبدیل شده است. مرکز عرضه نگین فیروزه در نظر دارد تا حجم عظیمی از محصولات خود را به صورت کلی به فروش برساند و به همین دلیل آن ها را به نمایندگی ها و فروشگاه های مختلف ارسال می کند.

مرکز عرضه نگین فیروزه عجمی صادراتی

کیفیت نگین فیروزه عجمی صادراتی

کیفیت نگین فیروزه عجمی صادراتی سنگ فیروزه از جمله محصولات بسیار پرطرفدار در بین افراد است. نگین فیروزه ایرانی آوازه و شهرت جهانی دارد و در بازارهای خارجی بسیار پر فروش است.

کیفیت نگین فیروزه عجمی، به عوامل و مولفه های گوناگونی بستگی دارد. اما می توان گفت که این محصول از کیفیت فوق العاده عالی برخوردار می باشد.

 شهر نیشابور در کشور به عنوان اصلی ترین مرکز تولید فیروزه شناخته شده و تولید نگین فیروزه با کیفیت و مرغوب در این شهر، به دست هنرمندان ایرانی صورت می پذیرد.

دو نوع سنگ فیروزه در کشور موجود است که به آن ها سنگ فیروزه عجمی و شجری گفته می شود. نگین فیروزه عجمی برای صادرات مناسب تر می باشد.

کیفیت نگین فیروزه صادراتی باید بسیار بالا و مرغوب باشد تا بتواند در سایر کشورها فروش موفقی داشته باشد.

بازار نگین صادراتی در کشور از رونق خوبی برخوردار است و کشور ما در زمینه صادرات این محصول به دیگر کشورها فعال است و موفق عمل کرده است.

قیمت روز نگین فیروزه عجمی صادراتی

قیمت روز نگین فیروزه عجمی صادراتی قیمت روز نگین فیروزه عجمی به عوامل مختلفی بستگی دارد و در هنگام قیمت گذاری این محصول به مولفه ها و عوامل گوناگونی توجه می شود.

از جمله مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت نگین فیروزه، کیفیت و درجه یک بودن آن می باشد. این محصول با توجه به مولفه های مختلف به صورت های مختلفی دسته بندی می شود. 

بدین صورت هر چه کیفیت محصول بالاتر باشد و به عبارتی نگین فیروزه درجه یک باشد، قیمت های بالاتری برای آن در نظر گرفته می شود.

نحوه تولید و هزینه هایی که در این راستا صرف می شود نیز، در قیمت نهایی نگین فیروزه تاثیرگذار می باشد.

میزان تقاضا برای خرید نیز می تواند در کاهش و افزایش قیمت محصول تاثیر گذار باشد. زیرا هر چه تقاضا برای خرید افزایش یابد، به تناسب قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت.

نوسانات ارزی، برند تولید کننده، شرکت تولید کننده، نوع بسته بندی، شرایط حاکم بر جامعه، تورم و نحوه خرید و فروش نیز تاثیر زیادی بر قیمت روز نگین فیروزه خواهد داشت.

بنابر خاطر دلایل گفته  شده، نمی توان قیمت ثابتی برای این محصول ارائه داد. زیرا همواره شاهد تغییرات قیمت ها در بازار خواهیم بود.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید