فروش فیروزه نیشابور

مرکز فروش سنگ فیروزه شجری نیشابور

در شهرستان نیشابور تراشنده های خبره بسیاری هستند که کار اصلیشان تراش سنگ فیروزه نیشابور می باشد. این ترشانده ها معمولا این نگین ارزشمند را به چهار شکل اصلی بیضی، دایره، چهارگوش، گنبدی (دامله) می تراشند که تلاش و سعی همه آن این است که فیروزه نیشابور را به صورت گنبدی (دامله) بتراشند چرا که طرفداران بیشتری را به خود اختصاص داده است.

فروش فیروزه نیشابور

مرکز فروش سنگ فیروزه شجری نیشابور

جالب است بدانید که به شرط ثابت بودن و مشابه بودن یکسری از ویژگی های سنگ فیروزه نیشابور مانند رنگ، ابعاد و اندازه و شکل و مقدار و شجر و … نوع ترش این نگین هم تاثیر بسزایی بر روی قیمت آن دارد و شاید برایتان سوال شده باشد که چه نوع تراشی در بین نگینهای فیروزه نیشابور از قیمت و ارزش بالاتری برخودار است؟
همانطور که در ابتدای این متن ذکر کردیم بهترین نوع شکل تراش سنگ فیروزه که علاقه مندان زیادی دارد نوع گنبدی (دامله) می باشد و نگینهایی که این نوع تراش را دارند معمولا نسبتا به فیروزه های با تراش های دیگر از قیمت بالاتری برخودار است.
و در پایان شما عزیزان هر مقدار فیروزه نیشابور با کیفیت ها و قیمت ها و تراش های مختلف و متنوع که بخواهید می توانید با هم اکنون با مدیریت فروش این مجموعه تجاری از طریق اطلاعات تماسی که در ذیل این متن ذکر شده است، تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید