فروش سنگ فیروزه

مرکز فروش سنگ فیروزه عجمی نیشابور

سنگ فیروزه عجمی نیشابور به خاطر کم یاب بودن و نداشتن هیچگونه ناخالصی یا به اصطلاح بازاریان نداشتن شجر، جزو سنگهای گرانقیمتی است که فروشندگان بسیاری علاقه دارند که در زمینه خرید و فروش این نگین به صورت عمده و جزیی فعالیت کنند. این سنگ به صورت عمده در این مرکز فروش سنگ فیروزه عجمی نیشابور، عرضه می گردد.

سنگ فیروزه عجمی نیشابور به خاطر کم یاب بودن و نداشتن هیچگونه ناخالصی یا به اصطلاح بازاریان نداشتن شجر، جزو سنگهای گرانقیمتی است که فروشندگان بسیاری علاقه دارند که در زمینه خرید و فروش این نگین به صورت عمده و جزیی فعالیت کنند.

فیروزه های عجمی نیشابوری که دارای رنگ آبی پررنگ و یا به اصطلاح آبی سیر باشند غالبا بر روی لوکس ترین و زیباترین جواهرات اعم از انگشترهای مردانه، زنانه و … کارگذاری می شوند چرا که این نوع نگین دارای قیمت بالایی است و علاقه مندان بسیاری را به خود جذب نموده است.

فیروزه عجمی نیشابور

فیروزه عجمی نیشابور

معیارهای یک فیروزه عجمی گرانقیمت

با خواندن مطالبی که در این سایت در مورد سنگ و جواهرات فیروزه منتشر شده است شاید معیارهای یک فیروزه عجمی گرانقیمت را خوانده باشید با این حال قصد داریم در ادامه به برخی از معیارهای فیروزه عجمی گرانقیمت بپردازیم

اولین معیار که به جرعت می توان گفت در تمامی فیروزه های نیشابور صادق است رنگ فیروزه می باشد شاید بارها شما از فروشندگان انواع سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی پرسیده باشید که چرا این فیروزه عجمی نیشابور از قیمت بالایی برخودار است و در پاسخهایی که به شما داده شده است گفته شده که این فیروزه، رنگ آبی پررنگی دارد که عامل اصلی این نوسان قیمت می باشد.

دومین عامل مهم ابعاد و اندازه نگین می باشد که این امری است بدیهی که هر مقدار نگین فیروزه بزرگتر باشد (با ثابت در نظر گرفتن یک سری پارمترها) قیمت آن بالاتر می رود

و سومین عامل را می توان به نوع تراش این نگین اشاره نمود به دین صورت که فیروزه های عجمی نیشابور با تراش گنبدی و به اصطلاح دامله نسبت به دیگر انواع تراش نگینها (چهارگوش،اشکی،بیضی،دایره و …) قیمت بالاتری دارند.

فروش فیروزه نیشابور

مرکز فروش سنگ فیروزه عجمی نیشابور

قیمت گذاری سنگ فیروزه امری است تجربی

قیمت گذاری بر روی فیروزه نیشابور یک فرآیندی است تجربی که معمولا توسط قدیمی ها و متخصصان این حوزه انجام می پذیرد، افرادی که سالهاست در زمینه خرید و فروش سنگ فیروزه نیشابور فعالیت کرده اند و قیمت حدودی که این نگین در بازار عرضه می گردد را می تواند تشخیص دهد
این مجموعه تجاری با داشتن سالها تجربه و فعالیت در این زمینه انواع سنگهای فیروزه عجمی و شجری نیشابور را با بهترین و مناسب ترین قیمت به صورت عمده و جزیی، عرضه می نماید.
با ما همراه باشید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید