مرکز فروش سنگ فیروزه مرغوب

 ایرانی یکی از بزرگترین تولید کنندگان سنگ فیروزه در دنیا به شمار می رود. سنگ فیروزه از زیبا ترین نمونه سنگ ها می باشد که بیشترین مصرف را در حرفه جواهر سازی به خود اختصاص داده است. سنگ فیروزه مرغوب طراحی و جلوه خاصی دارد و توانسته است فروش بالایی را از آن خود کند. این مرکز فروش همواره بهترین و اصل ترین نمونه ها را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا بتوان رضایت آنان راز به دست بیاورد. 

مرکز فروش سنگ فیروزه مرغوب

کیفیت انواع سنگ فیروزه مرغوب

کیفیت انواع سنگ فیروزه مرغوب انواع سنگ فیروزه وجود دارد که می توان آنها را به سه دسته تقسیم کرد، کیفیت این سنگ را طبق همین دسته ها تعیین می کنند که این دسته ها عبارتند از: بررسی سنگ ها براساس رنگ، بررسی  معدنی که سنگ استخراج می شود و بررسی شکل ظاهری سنگ های فیروزه.

بررسی سنگ ها براساس رنگ نشان می دهد که این سنگ در رنگ های آبی تیره، آبی روشن و سبز تیره یافت می شود، هر چه آبی تیره در سنگ فیروزه سبز بیشتر باشد درجه کیفی و ارزش سنگ بیشتر است، توجه به معدن نیز می توان نشان دهنده کیفیت باشد، مسلما در کشور ما فیروزه نیشابور بیشترین کیفیت و ارزش را دارد، شکل ظاهری هم می تواند کیفیت را نشان دهد اما در کل فیروزه در دو نمونه عجمی و شجری یافت می شود. بالا بودن کیفیت سنگ فیروزه مرغوب کمک کرده تا در سراسر دنیا برای تولید جواهراتی زیبا مورد استفاده قرار بگیرد و جلوه جواهرات را چندین برابر کند. 

بازار خرید سنگ فیروزه مرغوب

بازار خرید سنگ فیروزه مرغوب زیبایی و جلوه خاص و منحصر به فردی که در سنگ فیروزه مرغوب نهفته است باعث شده تا بازار خرید پر رونقی را از آن خود کند. جواهر سازی ها به خریداران تراز اول این سنگ هستند، آنها با خرید عمده می توانند در قبال تهیه حجم بیشتری از این سنگ قیمت های مناسب تری را بپردازند. خرید های عمده در کل با نرخ های مناسب تری همراه است. گسترش بازار خرید مشتریان سبب افزایش حجم استخراج ها و تولیدات می گردد. 

خرید این محصول گرانبها را می توان به صورت مسن قیم و بدون هیچ گونه واسطه ای از تولید کننده با کیفیت بالا، ضمانت اصل بودن و قیمت مناسب خریداری نمود، همچنین با پیشرفت تکنولوژی زمینه خرید های آنلاین هم برای مشتریان فراهم گشته است به گونه ای که شما می توانید تنها با چند کلیک ساده نمونه های مرغوب را انتخاب کرده و پس از پرداخت مبلغی به روش الکترونیکی و ثبت سفارش محصول را درب محل تحویل بگیرید. خرید سنگ فیروزه با این روش های متنوع کمک می کند تا شما یک خرید مطمئن و اقتصادی را تجربه کنید. 

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید