فروش عمده فیروزه اصل نیشابور

مرکز فروش عمده فیروزه اصل نیشابور

مجموعه ی یکتا گوهر به عنوان مرکز فروش عمده فیروزه اصل نیشابور شما تجار و فروشندگان سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی را در این زمینه تامین می کند. در خصوص سنگ فیروزه نیشابور باید گفت مانند همه ی نگین های دیگر هم طبیعی و هم مصنوعی این نگین در بازار موجود می باشد.

(نوع طبیعی فیروزه نیشابور کمی نسبت به شرایط محیط حساس می باشد و باید بدانید چگونه از فیروزه نگهداری کنید.)

ما در این مطلب قصد داریم در مورد رنگ برخی سنگ های فیروزه اصل نیشابوری که مقداری در طی انجام مراحلی تغییر می کند، صحبت کنیم.

سنگ فیروزه احیا شده

سنگ فیروزه احیا شده

 سنگ فیروزه احیا شده نیشابوری

چندین سال است که سنگ های طبیعی و اصل نیشابور که از رنگ آبی و یا سبز کمتری برخوردار هستند توسط افرادی رنگشان تقویت می شود و به اصطلاح خوش رنگ تر می شود.

در این روش سنگ فیروزه را در داخل موادی شیمیایی می خوابانند و به مدت حدودا یک ماه فیروزه رنگش تقویت می شود
افرادی که این کار را انجام می دهند چون از راه احیا سنگ فیروزه نیشابور برای دیگران، کسب درآمد می کنند، برای جلوگیری از زیاد نشدن احیا کننده ی فیروزه و به اصطلاح بازاریان زیاد نشدن دست در بازار احیا، سعی کرده اند این روش را مخفی نگهدارند و هر کس که احیا سعی میکند این روش را در انحصار خود نگهدارد.

چون یکی از پارامترهای اصلی قیمت گذاری سنگ فیروزه نیشابور، رنگ فیروزه می باشد و چون فیروزه احیا شده رنگی که دارد به صورت مصنوعی تغییر کرده است به همین خاطر قیمت فیروزه احیا شده ی نیشابور بسیار کمتر از فیروزه ی نیشابوری است که رنگ طبیعی دارد.
جالب است بدانید در ساخت تسبیح ها و تابلو ها و ظروف فیروزه کوب بیشتر از فیروزه های احیا شده استفاده می کنند.

فیروزه احیا شده نیشابوری

فیروزه احیا شده نیشابوری

 

تفکر اشتباه در مورد فیروزه احیا شده

بسیاری از علاقه مندان فیروزه نیشابور گمان می کنند که چون فیروزه رنگش تقویت شده و تغییر کرده، خواص خود را از دست داده است و ما در اینجا برای تغییر این تفکر اشتباه به شما می گوییم که دوستان و علاقه مندان به سنگ فیروزه نیشابور، سنگ فیروزه احیا شده با نوع طبیعی آن از لحاظ خواص یکسان هستند و همان خواصی که فیروزه نیشابور با رنگ طبیعی دارد نوع احیا شده ی آن هم صاحب همان خواص می باشد.

تنها تغییر در قیمت آنها می باشد که این تغییر قیمت هم امری بدیهی است به خاطر اینکه یک سنگ طبیعی شاید هزاران سال زمان نیاز دارد تا رنگ طبیعی به خود بگیرد ولی، سنگ فیروزه نیشابوری که احیا شده است در عرض کمتر از یک ماه رنگ مطلوب را به خود می گیرد.

فیروزه احیا شده نیشابور

فیروزه احیا شده نیشابور

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]دوستان و علاقه مندان به سنگ فیروزه نیشابور، سنگ فیروزه احیا شده با نوع طبیعی آن از لحاظ خواص یکسان هستند و همان خواصی که فیروزه نیشابور با رنگ طبیعی دارد نوع احیا شده ی آن هم صاحب همان خواص می باشد.[/box]

محصولاتی که بیشتر با فیروزه احیا ساخته می شوند

در ساخت تسبیح های فیروزه و تابلو ها و ظروف فیروزه کوب بیشتر از سنگ فیروزه احیا شده ی نیشابور استفاده می شود و از فیروزه های نیشابور که رنگ طبیعی دارند بیشتر در ساخت جواهرات و انگشتر های مردانه و زنانه از آنها استفاده می شود.

البته ناگفته نماند که از این فیروزه در ساخت جواهرات نیز استفاده می شود که به خاطر رنگ و قیمتی که دارد مورد توجه برخی از علاقه مندان به سنگ فیروزه نیشابور قرار گرفته است.

فیروزه احیا شده نیشابور

فیروزه احیا شده نیشابور

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید