مرکز فروش فیروزه اصل صادراتی

تشخیص فیروزه اصل اگر چه کار چندان آسانی نمی باشد اما با استفاده از روش هایی که وجود دارد می توان اصل بودن سنگ فیروزه را تا حدودی تشخیص دارد. در این بین طبیعتا مراجعه به مراکز فروش معتبر به شما کمک می کند تا بهترین نوع فیروزه را خریداری کنید. همچنین لازم است بدانید فیروزه صادراتی که برای ارسال به دیگر کشور ها انتخاب می شود از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

مرکز فروش فیروزه اصل صادراتی

مهمترین مشخصه فیروزه اصل ایرانی

مهمترین مشخصه فیروزه اصل ایرانی به طور کلی باید بدانید سنگ‌ فیروزه جزو آن دسته از سنگ های پرطرفدار در بین ایرانیان بوده که در طیف رنگی مختلفی موجود می باشد. در این بین سنگ فیروزه ایرانی یکی از با ارزش ترین انواع محصول می باشد که از معادن شهر های مختلف چون نیشابور به دست می‌ آید.
حالا اگر شما قصد شناخت مهمترین مشخصه فیروزه اصل ایرانی را داشتید باید بدانید تشخیص فیروزه ایرانی و غیر ایرانی تقریباً کار ساده‌ ای بوده به طوری که فیروزه های آمریکایی که در ایران کم پیدا می شوند رنگ روشن تر و سطح صاف تر و براق تری نسبت به فیروزه ایرانی دارد؛ همچنین رگه های که بر روی فیروزه های آمریکایی وجود دارد حالت نازک و موی داشته در حالی که رگه های روی فیروزه ایرانی اکثراً به صورت ترک های تیره و درشت می باشد.

به طور کلی می توان گفت فیروزه ایرانی زمخت تر است. از طرفی معمولاً فیروزه های غیر ایرانی به صورت تکه های ریز استخراج شده و بر روی رکاب انگشتر از چندین سنگ به صورت کوبیده شده استفاده می گردد اما فیروزه ایرانی کاملاً درشت و یکدست است. با این حال بهتر است جهت اطمینان از اصالت سنگ‌ فیروزه حتماً در هنگام خرید این محصول شناسنامه آن را نیز دریافت کنید.

تولید کننده فیروزه اصل نیشابور

تولید کننده فیروزه اصل نیشابور با وجود اینکه در کشور ایران معادن متعددی از سنگ فیروزه وجود دارد طبیعتا مشاهده می‌ شود که این سنگ گران بها طرفداران زیادی دارد. در این بین همان طور که مستحضر هستید سنگ فیروزه اصل نیشابور از جمله با کیفیت ترین فیروز ها در ایران و حتی جهان می باشد که به دلیل کیفیت بالا، قیمت نسبتاً بالاتری نیز دارد.

تولید کننده این نوع فیروزه که آن را از معادن نیشابور استخراج می کند سنگ فیروزه را در شکل ها و اندازه های مختلفی تراش داده و نگین های بسیار زیبایی درست می کند. همچنین از تولید فیروزه های ریز ایرانی، نیز در مینا کاری استفاده می شود. این تولیدکنندگان نیز بسته به کیفیت فیروزه این نوع سنگ را قیمت گذاری می کنند.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید