فیروزه اصل نیشابور

مرکز فروش فیروزه اصل نیشابور

بهترین فیروزه اصل نیشابور، جزو بهترین سنگ هایی است که در جواهرات استفاده می گردد و این نوع فیروزه با قیمتهای گاه میلیونی در بازارها و مرکز های عرضه سنگهای قیمتی، خرید و فروش می گردد.
فیروزه صاف و بدون رگ و شجر را عجمی میگویند. این نوع فیروزه اگر متعلق به به معدن فیروزه نیشابور باشد معمولا از قیمت های میلیونی برخودار است البته ناگفته نماند که همه فیروزه های عجمی نیشابور از قیمت میلیونی برخودار نیستند که علت این موضوع میتواند به ابعاد و اندازه و رنگ و نوع تراش سنگ مربوط باشد.

بهترین فیروزه نیشابور
سوالات بسیاری شاید برای علاقه مندان به سنگ فیروزه نیشابور بوجود آمده باشد که به چه نوع فیروزه ای بهترین سنگ فیروزه نیشابور میگویند؟
پارامتر اصلی و مهم یک فیروزه درجه یک و گرانقیمت رنگ آن می باشد.
در اینجا سوالی برای ما پیش می آید که فیروزه نیشابور از چه رنگ هایی برخودار است؟
فیروزه ای که از معدن فیروزه نیشابور خارج میشود از رنگهای سفید؛ زرد؛ سبز؛ آبی و ترکیبی از این رنگهایی که ذکر شد برخودار است اما دو رنگ اصلی که بسیار زیاد در بازار خرید و فروش می شود و جواهرات بسیاری را دیده اید که با آن تزیین شده است، رنگهای آبی و سبز و ترکیبی از این دو رنگ می باشد.
حال برمی گردیم به بحث قبلی که بهترین سنگ فیروزه نیشابور از چه رنگی برخودار است؛ هر مقدار سنگ فیروزه به رنگ آبی پر رنگ نزدیک تر باشد از قیمت بالایی برخودار است و فیروزه هایی با رنگ آبی پر رنگ را بهترین فیروزه نیشابور می گویند و در اکثر مواقع با قیمت های میلیونی در بازار خرید و فروش می شوند.
البته مجدد ذکر می شود که آبی پر رنگ بودن علت اصلی گرانقیمت بودن سنگ نمی باشد و قیمت فیروزه به عوامل بسیار بستگی دارد که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله پارامترهای تاثیر گذار بر روی قیمت سنگ فیروزه را مطالعه بفرمایند.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید