مرکز فروش فیروزه

مرکز فروش فیروزه در نیشابور

شهرستان نیشابور، مهمترین مرکز فروش فیروزه در کشور محسوب می شود. تعداد زیادی ترشانده سنگ فیروزه نیشابور در این شهر مشغول به فعالیت هستند و با دستان توانمند خود این سنگ را به شکلهای مخلفی می تراشند. اگر قصد دارید تجارت فیروزه را شروع کنید حتما سری به این شهر بزنید.

صادرات فیروزه نیشابور

مرکز فروش فیروزه در نیشابور

شاید اکثر افردای که می خواهند سنگ فیروزه نیشابور را خریداری کنند به دنبال آدرس معدن فیروزه نیشابور باشند تا بلکه به انجا مراجعه کنند نگین مورد نیاز خود را از آنجا تهیه کنند.

جالب است بدایند که اکثر فیروزه ترشان و سهامدارن معدن فیروزه در خود شهرستان نیشابور می باشند و در خود شهرستان برای عرضه فیروزه نیشابور مستقر می باشند.

به طور مثال شرکت یکتا گوهر که از مهمترین سهامدارن این معدن کهن تشکیل شده و توانایی تامین تمامی سنگفروشان و تاجران سراسر کشور و حتی دنیا را به صورت بالقوه دارد، در خود شهرستان نیشابور واقع شده است و پذیرای حضور تمامی تاجران سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی عزیز می باشد.

کمتر کسی پیدا می شود که برای تهیه فیروزه مورد نیاز خود به خود روستای معدن فیروزه که در 53 کیلومتری شهرستان نیشابور واقع شده است سفر کند مگر زمانی که هنگام مزایده سنگ خام فیروزه باشد که این مزایده سالیانه به طور میانگین 2 الی 3 را صورت می گیرید و تراشندهای سنگ فیروزه برای خرید فیروزه خام مورد نیاز خود به روستای معدن فیروزه، برای خرید فیروزه خام مورد نیاز خود، سفر می کنند.

مرکز فروش فیروزه

صادرات فیروزه نیشابور در چند سال اخیر

صادرات سنگ فیروزه نیشابور به کشورهای مختلف دنیا در چند سال اخیر رشد بسیاری داشته است.

مهمترین بازار صادراتی سنگ فیروزه نیشابور را در حال حاضر می توان کشورهای مسلمان همچون کشورهای عربی و کشور اندونزی دانست که امید است چرا مردمان این کشورها اعتقادات بسیاری به این نگین ارزشمند دارند.

هنوز صادرات نگین فیروزه نیشابور به کشورهای دیگر دینا همچون کشورهای اروپایی و قاره آمریکا به خوبی انجام نشده است که این موضوع می تواند فرصت بسیار خوبی برای تاجران باشد که بتوانند از صادرات فیروزه به این کشورها نهایت استفاده و سود آوری را برای خود و کشور داشته باشند.

صادرات فیروزه نیشابور

منبع: فیروزه ها

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید