مرکز فروش فیروزه شجری اصل

سنگ فیروزه یکی از سنگ های بسیار زیبای جهانی است، که نام دیگر آن ترکوئیزمی باشد، که به معنای سنگ ترکی است، علت این نام گذاری نیز به دلیل صادرات این سنگ از کشور ایران به ترکیه و کشور های اروپایی بوده است.

سنگ فیروزه اغلب دارای رنگ آبی و سبز است، و انواع بسیار مختلفی دارد، مانند فیروزه شجری اصل که یکی از فیروزه های بسیار زیبا و مرغوب می باشد.

فیروزه شجری اصل فروش بسیار خوبی دارد، و مراکز فروش بسیار زیادی در سراسر کشور برای فروش این سنگ وجود دارند.

مرکز فروش فیروزه شجری اصل

مهمترین مشخصه فیروزه شجری اصل

مهمترین مشخصه فیروزه شجری اصل

در ابتدا باید بدانیم که فیروزه شجری در تراش شدن به شکل دندریتی یا شاخه ای مشاهده می شود‌ و اغلب به صورت اشکی، بیضی، چهارگوش، گرد تراش می خورد و اغلب فیروزه های شجری به این چهار شکل هستند. 

امروزه سنگ فیروزه اصل بسیار محدود می باشد، و تولید فیروزه شجری بسیار کمتر شده است، به دلیل این که در سال های اخیر با به وجود آمدن فیروزه های تقلبی اغلب مردم استقبال کمتری از این سنگ می کنند، مگر سنگ شناس بسیار حرفه ای باشند. 

اما مشخصاتی وجود دارند، که شما می توانید با استفاده از آن ها سنگ ها را به خوبی تشخیص دهید، در مرحله ابتدایی همیشه به یاد داشته باشید، در هنگام خرید فیروزه شجری شناسنامه این سنگ را ببینید، که در شناسنامه اطلاعات زیادی از این سنگ درج شده است. 

در مرحله دوم فیروزه را در برابر نور آفتاب قرار دهید؛ اگر تغییر رنگ دهد نشان دهنده فیروزه تقلبی است. راه دیگر برای تشخیص فیروزه اصل توجه به پشت سنگ یعنی سنگ ماتریکس است، که همیشه در پشت سنگ فیروزه چسبیده شده است. 

تولید انواع فیروزه شجری اصل

تولید انواع فیروزه شجری اصل

در حال حاضر در کشور ما تولیدکنندگان بسیار زیادی هستند، که در زمینه تولید انواع فیروزه فعالیت می کنند، و با استخراج این سنگ و تراشکاری های مورد نظر این سنگ را به بازار ارائه می دهند. 

ایران در تولید سنگ فیروزه شجری همواره بسیار مطمئن عمل کرده است، و افرادی با ارائه سنگ تقلبی بازار فروش را خراب کرده اند.

اما در این بین تولیدکنندگان بسیار معتبری وجود دارند، که برعکس برخی از آن ها قابل اعتماد نیستند، فروش خود را به صورت اینترنتی ارائه می دهند، و اعتبار آن ها و قرار دادن خدماتی همچون خدمات پس از فروش سبب فروخته شدن بسیاری از این سنگ ها شده اند، و با قیمت بسیار کمتر و قیمت تولیدی این سنگ ها را به صورت عرضه و فروش مستقیم به مردم ارائه می دهند.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید