مرکز فروش نگین فیروزه صادراتی

استفاده از سنگ فیروزه از زمان های قدیم مورد استفاده مردم قرار می گرفت. با توجه به خواص درمانی زیادی که برای سلامت جسمانی و روحی دارد، در بین مردم از محبوبیت خاصی برخوردار است. از سنگ فیروزه علاوه بر مصارف درمانی برای زیبایی ظروف مسی نیز استفاده می شود.

مرکز فروش نگین فیروزه  عجمی صادراتی برای فروش این محصول از روش های حضوری و غیر حضوری استفاده می کند. البته استفاده از فروشگاه اینترنتی و آنلاین می تواند، بهترین گزینه برای فروش باشد.

مرکز فروش نگین فیروزه صادراتی

اطلاعاتی درباره نگین فیروزه صادراتی

اطلاعاتی درباره نگین فیروزه صادراتی سنگ فیروزه پس از استخراج از معادن نیشابور برای تهیه انواع مختلفی از نگین راهی کارگاه های مخصوص این کار می‌شود. با توجه به کیفیت بالای نگین های تولید شده در کشور هر ساله مقادیر قابل توجهی از این محصول به کشور های دیگر صادر می شود. فیروزه یکی از سنگ های با ارزش کشورمان می باشد. این سنگ در دیگر نقاط دیگر جهان نیز یافت می شود.

اما فیروزه نیشابور از کیفیت بالایی برخورد است. به طوری که اکثر  کشورهای اروپایی و کشور های عربی خواهان این نوع نگین می باشند. نگین فیروزه صادراتی دارای کیفیت عالی می باشد، به طوری که در ساخت انواع وسایل تزیینی و جواهرات از آن استفاده می شود. نگین صادراتی دارای ویژگی های خاصی می باشد.

به طوری که این نوع نگین برای زنان و مردان دارای طرح های متفاوت می باشد. البته چون در کشور ما امکانات برش زدن سنگ فیروزه وجود ندارد، سنگ های فیروزه ای را به کشور ترکیه ارسال می کنند. در آن جا از طریق دستگاه های پیشرفته تبدیل به نگین فیروزه می شود و به اسم فیروزه ترکی به کشورهای دیگر صادر می شود. شرکت تولیدی نگین فیروزه اقدام به صادرات نگین فیروزه صادراتی به کشورهای دیگر می کند.

قیمت تولیدی نگین فیروزه صادراتی

قیمت تولیدی نگین فیروزه صادراتی قیمت تولیدی نگین فیروزه صادراتی بستگی به عوامل مختلفی دارد. از جمله عواملی که می تواند بر قیمت این محصول اثر گذار باشد می توان به نوع سنگ فیروزه که برای درست کردن نگین از آن استفاده می شود، اشاره کرد. همچنین نوع عرضه و تقاضا برای این محصول می تواند بر قیمت این نوع نگین تاثیر بگذارد. از همه مهم تر نوسانات بازار و بالا بودن میزان تورم بر قیمت تولیدی نگین فیروزه صادراتی اثر گذار است.

با توجه به استقبال مردم و کشورهای مختلف برای خرید نگین صادراتی بازار نگین فیروزه صادراتی از رونق خوبی برخوردار است. به طوری که سالیانه مقادیر قابل توجهی از این محصول به کشورهای دیگر ارسال می شود. و از این راه درآمد ارزی خوبی نصیب کشورمان می شود. بیشتر این صادرات که باعث رونق گرفتن بازار نگین فیروزه می شود، از طریق فروشگاه اینترنتی و آنلاین ما انجام می گیرد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید