مرکز فروش نگین فیروزه عجمی نیشابور

نگین فیروزه عجمی نیشابور یکی از نگین های زنده تهیه شده از سنگ فیروزه استخراج شده از معادن است که دارای رنگ آبی و جذابی می باشد. لذا این مرکز فروش نیز این محصول را در کیفیت اعلا و با اصالت بالا ارائه می کند که مشتری با اطمینان کامل می تواند نگین را خریداری و بدون هیچ گونه نگرانی از بابت مرغوبیتش از آن استفاده کند.

مرکز فروش نگین فیروزه عجمی نیشابور

اطلاعاتی درباره نگین فیروزه عجمی نیشابور

اطلاعاتی درباره نگین فیروزه عجمی نیشابور نگین فیروزه عجمی نیشابور یکی از بهترین نمونه های فیروزه است  که عاری از ناخالصی و تخلخل بوده دارای تراکم و استحکام بیشتری می باشد. همچنین رنگی آبی سیر یکدست و یکنواختی داشته و سطحی براق و درخشان نیز دارد که از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

فیروزه عجمی رنگ آبی و جذابی دارد که سنگ آن از مناطقی بیشتر استخراج می شود که دارای مس زیادی می باشد و در حین خرید اصالت آن از اهمیت زیادی برخوردار است. لذا نمونه های اصل دارای شناسنامه است که نشان می دهد که از نمونه های نیشابوری می باشد.

نگین فیروزه رنگ ماتی داشته و نوع عجمی فاقد رگه می باشد و آبی آن نیز به رنگ آبی آسمانی است که از راس آن این رنگ نمایان می باشد. همچنین نمونه های اصل دارای رگه های سیاه در پشت نگین می باشد، زمانی که در آفتاب قرار می گیرد رنگ آن تغییری نخواهد کرد.

برای اینکه از اصل بودن فیروزه اطمینان حاصل نمود می توان با سوزن بر روی آن خط کشید اگر خط عمیقی ایجاد شود اصل نیست. یک فیروزه اصل به دلیل سختی بالایی که دارد اگر بر روی شیشه کشیده شود باعث خراش یا برش آن می شود.

تولید نگین فیروزه عجمی نیشابور

تولید نگین فیروزه عجمی نیشابور تولید نگین فیروزه عجمی نیشابور در کیفیت اعلا انجام می شود و سنگ آن نیز از نمونه های ممتاز است که از معادن مختلف از نیشابور برداشت می شود. همچنین این نگین بسیار سخت و مستحکم است که در اندازه های مختلف وارد بازار می شود.

بازار فیروزه عجمی بسیار داغ است چون این محصول در بازارهای داخلی و خارجی سرشناس و محبوب بوده و خریداران زیادی دارد. لذا بعد از خرید آن باید به خوبی از فیروزه نگهداری نمود تا خواص آن ماندگار باشد و باید در محل های نم دار و مرطوب نگهداری نشود.

نگین فیروزه علاوه بر جذابیت زنده بوده دارای خواص زیاد است و به نوعی آرامبخش می باشد و جهت ماندگاری خواصش باید آن را در معرض ادکلن، روغن، کرم، مواد شوینده و شیمیایی قرار نداد. باید توجه کرد که فیروزه در تماس با مایع دستشویی، آب کلردار و مواد چرب و … قرار نگیرد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید