مرکز پخش سنگ فیروزه عمده

سنگ فیروزه محصولی است که از آن به صورت گسترده در صنعت ساخت جواهر و ظروف استفاده می شود. این محصول به صورت عمده در دسترس مشتریان گرامی و ارجمند قرار می گیرد. مرکز پخش عمده این کالا در شهر های مختلف کشور وجود دارد و خدمات متعددی را در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد. سنگ های فیروزه در ایران به صورت گسترده تولید می شود که این امر نقش مهمی در رفع نیاز های استفاده کنندگان داخلی خواهد داشت.

مرکز پخش سنگ فیروزه عمده

اطلاعاتی درباره سنگ فیروزه عمده

اطلاعاتی درباره سنگ فیروزه عمده سنگ فیروزه از محبوب ترین و زیبا ترین سنگ های قیمتی در جهان می باشد که در طول تاریخ همواره توجه ویژه ای به آن شده است. این نوع سنگ ارزش تجاری بسیار زیادی دارد و از آن در صنایع مختلف و گوناگونی استفاده می شود که از این صنایع می توانیم به ساخت انواع جواهرات اشاره کنیم. تاریخ استفاده از این نوع سنگ به هزاره های ششم و پنجم میلادی می رسد.

مصریان باستان از این محصول برای تولید انواع ظرف و ظروف قیمتی استفاده می کردند. ایران یکی از کشور های تولید کننده سنگ فیروزه در جهان می باشد که تنها 2 معدن فیروزه در کشور ما وجود دارد. بزرگتری معده فیروزه ایران در شهر نیشابور واقع شده است. این معدن بخش گسترده ای از نیاز صنایع داخلی به سنگ فیروزه را تامین می کند.

سنگ های فیروزه ایرانی از کیفیت و زیبایی بسیار زیادی برخوردار هستند و در برابر شکستگی مقاومت بسیار عالی را از خود نشان می دهند. درجه سختی سنگ های فیروزه ایرانی در حدود 6 و 5 می باشد و در محلول های اسیدی تشکیل می شود. این نوع سنگ به صورت عمده و کلی استخراج می گردد و در دسترس استفاده کنندگان گرامی و ارجمند قرار می گیرد. رنگ های سنگ های فیروزه ایرانی آبی مایل به سفید می باشد و از میزان درخشندگی بالایی برخوردار است.

قیمت روز سنگ فیروزه عمده

قیمت روز سنگ فیروزه عمده قیمت سنگ فیروزه متاثر از فاکتور های مختلفی است که از این موارد می توان به سطح کیفی آن کالا اشاره کرد. هر چه کیفیت این محصول افزایش پیدا کند در قیمت گذاری این نوع سنگ موثر خواهد بود. اطلاع از بروزترین و آخرین قیمت این محصول به مشتریان کمک می کند تا بتوانند کالای مد نظر خود را با اطمینان خاطر بسیار زیادی تهیه کنند.

در بازار سنگ فیروزه انواع این کالا به صورت کلی و با قیمت منصفانه ای معامله می شود. شما عزیزان می توانید برای آگاهی از قیمت روز این نوع سنگ به این سایت مراجعه کنید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید