مرکز پخش سنگ فیروزه نیشابور

فیروزه یکی از سنگ های زینتی و قیمتی است و خوشبختانه کشور ما دارای معادن غنی از این سنگ ارزشمند است. شهرستان فیروزه نیشابور در استان خراسان رضوی دارای بیشترین ذخایر سنگ فیروزه در معادن خود می باشد، سنگ فیروزه نیشابور دارای بالاترین کیفیت در این نوع از سنگ حتی در رده جهانی است، تلاش ما در این سایت بر معرفی و عرضه  فیروزه نیشابور می باشد. این سایت یکی از مراکز معتبر پخش سنگ فیروزه اصل نیشابور به صورت اینترنتی برای مشتریان عزیز می باشد. 

مرکز پخش سنگ فیروزه نیشابور

مهمترین مشخصه سنگ فیروزه نیشابور

مهمترین مشخصه سنگ فیروزه نیشابور شهرستان فیروزه در نیشابور به دلیل وجود معادن بسیار سنگ فیروزه به این نام شهرت یافت و نام گذاری شد. به جز شهرستان نیشابور در ایران مناطقی مانند کرمان و دامغان نیز دارای معادن سنگ فیروزه می باشند اما کیفیت و مرغوبیت آن ها از فیروزه نیشابور نسبتا پایین تر می باشد. 

سنگ های فیروزه در بازار را در رنگ های مختلفی از طیف سبز و آبی مشاهده کرده اید، این طیف رنگی در سنگ های استخراج شده از معادن نیشابور نیز وجود دارد اما با شباهت بسیاری که سنگ های مختلف فیروزه با هم دارند تشخیص سنگ فیروزه نیشابور را برای خریدار کمی سخت می کند. توصیه می شود اگر خرید شما در مقدار بالایی از این سنگ است حتما با یک فرد متخصص و با تجربه این کار را انجام دهید.

با وجود تمام شباهت های سنگ های فیروزه باید بدانید که مهم ترین مشخصه سنگ فیروزه نیشابور این است که یک دست و خالص نمی باشد و دارای رگه هایی بر روی سنگ می باشد. در پشت و اطراف قسمت های فیروزه سنگ، سنگ های طبیعی معادن تشکیل شده است که به ایجاد همین رگه ها که بیشتر مشکی و تیره هستند منجر شده است، البته این رگه ها در سنگ های آمریکایی و سنگ فیروزه کرمان نیز دیده می شود از این جهت برای تشخیص باز هم نیاز به تخصص در این زمینه دارد.

سنگ فیروزه نیشابور معمولا دارای قطعات درشت است و سنگ ریزه کمتری دارد، رنگ سبز در فیروزه نیشابور ارزش بیشتری در بازار داخل دارد و دارای قیمت بالاتری می باشد. فیروزه اصل نیشابور دارای ویژگی های خاص درمانی است، مهمترین این خواص تمدد اعصاب و ایجاد آرامش می باشد.

آخرین قیمت سنگ فیروزه نیشابور

آخرین قیمت سنگ فیروزه نیشابور سنگ فیروزه نیشابور بهترین و با ارزش ترین  فیروزه جهان می باشد، این کیفیت بالا در ظاهر و خواص این سنگ مسلما باعث در روند قیمت گذاری تاثیر فراوان دارد.

همان طور که می دانید به دلیل ارزش بالای فیروزه نیشابور در همه ایام قیمت سنگ فیروزه نیشابور نسبت به سایر نمونه های داخلی و حتی نمونه های وارداتی بالاتر می باشد، خوشبختانه بازار سنگ فیروزه ایرانی در داخل و خارج از کشور با وجود ذخایر غنی این سنگ دارای رشد و رونق خوب و‌ مناسبی می باشد. 

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید