مرکز پخش فیروزه ایرانی

اگر قصد خرید سنگ فیروزه ایرانی را دارید می توانید به مرکز پخش این محصول که ارائه کننده سنگ های قیمتی به سراسر کشور به صورت اینترنتی و حضوری می باشد مراجعه نموده و این محصول را تهیه و خریداری فرمایید. از نظر فروشندگان و خریداران، وب سایت ها بهترین راه برای خرید انواع محصولات و کالا ها می باشد و خرید از وب سایت ها باعث می گردد که محصول خریداری شده با قیمت مناسبی به دست خریداران برسد.

مرکز پخش فیروزه ایرانی

مشخصات مهم انواع فیروزه ایرانی

مشخصات مهم انواع فیروزه ایرانی فیروزه ایرانی به دلیل کیفیت بالایی که دارد در جهان شناخته شده می باشد و هر کجا نام فیروزه به میان می آید فیروزه ایرانی خود را نمایان می کند.

این سنگ کمیاب و با ارزش که از معادن بسیار مهم در شهر نیشابور استخراج می شود از کیفیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. فیروزه نیشابور در دنیا مهمترین جایگاه را به خود اختصاص داده است و جزء بهترین فیروزه جهان می باشد.

به دلیل عناصر تشکیل دهنده آن و شرایط آب و هوایی نیشابور، فیروزه این شهر نسبت به شهر های دیگر که دارای معادن فیروزه می باشند در رنگ های زیباتر و متنوع تری ارائه می شود.

فیروزه هایی که در نیشابور استخراج می شود با وجود ضخامت کم دارای استحکام زیادی می باشند و در برابر ضربه دچار خوردگی و شکستگی نمی شوند.

فیروزه مرغوب ایرانی دارای ویژگی هایی از قبیل رنگ آبی سیر، سختی بالا و جلای چینو می باشد.

هنرمندان اصفهانی از فیروزه های ایرانی در صنایع دستی فیروزه کوبی استفاده های فراوانی می کنند.

صادرات بهترین فیروزه ایرانی تراش خورده

صادرات بهترین فیروزه ایرانی تراش خورده فیروزه تراش خورده ایرانی طرفداران زیادی در همه جای دنیا دارد و همین امر باعث شده که فیروزه ایرانی در کشور های دیگری نیز درخواست کننده داشته باشد.

صادرات بهترین فیروزه ایرانی تراش خورده به کشور های درخواست کننده باعث رشد اقتصادی کشور می شود و سنگ فیروزه که از سنگ های باارزش و قیمتی محسوب می شود و معدن مهم آن در شهر نیشابور قرار دارد به عنوان یک سنگ تجاری محسوب می شود.

کسانی که قصد صادرات فیروزه تراش خورده ایرانی را دارند می توانند این محصول را به صورت مستقیم از تولید کنندگان خریداری فرمایند و به کشور های دیگر صادر نمایند.

خرید فیروزه ایرانی از تولید کنندگان سبب می گردد واسطه های کاذب فروش از میان برداشته شود و محصول با قیمتی ارزان تر به دست خریدار برسد. 

همچنین می توانید این محصول را به صورت اینترنتی از وب سایت های معتبری که محصولات تولید کنندگان را به صورت مستقیم در اختیار خریداران و مشتریان قرار می دهند تهیه و خریداری فرمایید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید