مرکز پخش نگین فیروزه انگشتر

یکی از زیباترین سنگ هایی که این روزها بسیاری از سازندگان جواهرآلات توسط آن محصولات خود را تولید نموده و جذابیت فوق العاده ای به آنها می بخشند، نگین فیروزه است. این نگین با ارزش از سنگی به نام فیروزه که از معادن مخصوص آن استخراج می شود به دست می آید و پس از اینکه توسط توسط استادان ماهر و خوش ذوق تراش داده شده، از طریق مراکز پخش معتبر آن در دسترس مشتریان قرار می گیرد.

مرکز پخش نگین فیروزه انگشتر

کیفیت انواع نگین فیروزه نیشابور

کیفیت انواع نگین فیروزه نیشابور فیروزه از آن دسته سنگ های گرانبهایی است که در رنگ های مختلف در طبیعت یافت می شود و از رنگ آبی روشن تا سبز تیره وجود دارد. این سنگ از زمان های بسیار قدیم محبوبیت فراوانی داشت و زینت بخش بسیاری از زیورآلات مورد استفاده انسان ها بود. در حال حاضر نیز بسیاری از نمونه های گردنبند، گوشواره و انگشتر با بهره گیری از انواع و اقسام رنگ ها و طرح های این نگین زیبا، ساخته شده و در اختیار دوست داران سنگ فیروزه قرار می گیرند. 
و اما یکی از مهمترین سوالاتی که برای مشتریان مطرح می شود این است که چگونه کیفیت انواع نگین فیروزه را تشخیص دهیم؟

در این قسمت به برخی از این موارد که در تعیین اصل و خالص بودن سنگ فیروزه به شما کمک می نماید اشاره می کنیم:

  • در ساختار سنگ فیروزه مقادیری از فلز مس وجود دارد و همین امر آن را به رنگ آبی زیبایی در آورده است. همچنین وجود آهن رنگ آن را تا حدودی زرد نموده و فلز کروم به آن رنگ سبز می بخشد.
  • رنگ یک سنگ فیروزه اصل و با کیفیت کمی مات است و سطح آن چندان درخشان و براق نیست.
  • سنگ فیروزه نیشابور ماتریس ندارد و رنگ آبی آن به صورت کاملاً یک دست و هماهنگ تمامی قسمت های آن را در بر گرفته است.
  • اگر به پشت نگین فیروزه نیشابور نگاه کنید، متوجه نقاط و رگه های سیاهی در آن خواهید شد که نشان دهنده کیفیت و اصالت این سنگ است.

بازار فروش نگین فیروزه نیشابور

بازار فروش نگین فیروزه نیشابور بازار نگین فیروزه نیشابور در کشورمان همواره گرم و پر رونق است و بسیاری از کسانی که در امر تهیه انواع جواهرات از جنس طلا، نقره و … به فعالیت مشغول هستند، برای جلوه بخشیده به محصولات خویش، از طریق مراکز معتبر فروش نگین فیروزه، نوع اصل و باکیفیت آن را تهیه کرده و در تزیین زیورآلات تولیدی خود به کار می برند.
بسیاری از مردم اعتقاد دارند که استفاده از انگشتری که دارای نگین فیروزه می باشد می تواند انرژی های منفی را از انسان دور کرده و در وجود او احساس آرامش و امنیت را به وجود آورد. اصولاً تحقیقات و بررسی ها نشان داده است که نگاه کردن به رنگ آبی می تواند باعث ایجاد احساس شادی و آرامش خاطر در انسان گردد و همین امر موجب محبوبیت بیش از پیش نگین های فیروزه در تمامی کشورهای جهان گردیده است.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید