نرخ روز نگین فیروزه شجری صادراتی

نرخ روز نگین فیروزه شجری صادراتی با توجه به اصالت و کیفیت آن است که مشخص می گردد. بدون تردید آنچه در خصوص خواص و شاخصهای مثبت یک فیروزه به ما گفته شده است، به نمونه های مرغوب و باکیفیت از آن مربوط می شود که این موضوع اهمیت شناسایی آن پیش از خرید را به ما نشان می دهد. البته در این باره نباید از نقش نوساناتی که در بازار فروش سنگهای قیمتی و ارزشمند وجود دارد غافل شویم.

نرخ روز نگین فیروزه شجری صادراتی

کیفیت نگین فیروزه شجری صادراتی

کیفیت نگین فیروزه شجری صادراتی فیروزه از جمله بهترین سنگهای ارزشمند و قیمتی به شمار می رود که از گذشته تا کنون مورد توجه گوهرشناسان بوده است. از فیروزه در ساخت زیور آلاتی همچون انگشتر مردانه و زنانه، دستبند، گردنبند و غیره استفاده می گردد. کشور ما در زمره کشورهایی ست که در آن معادن بزرگی وجود دارد؛ در نتیجه میزان استخراج فیروز در آن عدد قابل توجهی را نشان می دهد.
فیروزه نیشابور شهرت جهانی داشته و طرفداران زیادی در نقاط مختلف دنیا به خرید و فروش آن جذب شده اند. فیروزه هایی که برای صادرات در نظر گرفته می شوند، از جذابیت و زیبایی بسیار بسیار زیادی برخوردار هستند. در واقع رنگ آبی خیره کننده فیروزه شجری و یا طرحها و الگوهایی متنوع و جذابی که در فرایند تولید آنها به کار رفته است را می توان از علل محبوبیت آن به شمار آورد.
کیفیت نگین فیروزه شجری صادراتی، با آن رگه های آبی و یا سبز رنگ که به صورت شبکه ای روی آن دیده می شود، بسیار بالا می باشد. این فیروزه ها به بهترین شکل ممکن صیقل خورده و جلا یافته اند. همچنین شاخص سختی در آنها عدد بالایی را نشان می دهد.
رنگ این دسته از فیروزه ها آبی پررنگ بوده که در دیگر فیروزه های دنیا کمتر می توان آن را مشاهده کرد.
به صورت کلی هر آنچه که در خصوص کیفیت فیروزه می توان گفت، در این محصولات وجود داشته و آنها را مورد توجه بازارهای جهانی قرار داده است.

تولید عمده نگین فیروزه شجری صادراتی

تولید عمده نگین فیروزه شجری صادراتی با توجه به وجود معادن بزرگ فیروزه در ایران و استخراج آن به صوت گسترده، تولید عمده نگین فیروزه شجری صادراتی با همت و پشتکار تولید کنندگان کشورمان پیگیری می شود. بهره مندی از ابزار آلات و تجهیزات پیشرفته در این زمینه به کمک گوهرتراشان و افرادی که در این حوزه صاحب تخصص هستند آمده است تا در نهایت سازه ای عالی از هر نظر را به دست مشتریان برساند.
تولید نگین صادراتی با توجه به میزان بالای خرید و فروش آن، از نظر اقتصادی سودآور ارزیابی می گردد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید