نرخ روز نگین فیروزه شجری

نگین فیروزه شجری در بازه های زمانی مختلف قیمت های متفاوتی به خود می گیرد و نرخ روز آن همیشه ثابت نیست زیرا مولفه های مختلفی در قیمت نهایی این محصول تاثیرگذار می باشند. کیفیت نگین فیروزه، اندازه، رنگ، درجه یک بودن، برند تولید کننده، شرکت تولید کننده، نوسانات ارزی، شرایط موجود در جامعه، تورم، نحوه خرید و نوع بسته بندی و کلی یا جزئی بودن خرید، از جمله مولفه های تاثیرگذار در قیمت این محصول می باشد

نرخ روز نگین فیروزه شجری

مهمترین مشخصه نگین فیروزه شجری

مهمترین مشخصه نگین فیروزه شجری یکی از انواع سنگ فیروزه، فیروزه شجری می باشد که دارای مشخصه های گوناگونی است که این نگین فیروزه را  از سایر انواع آن متمایز می کند. 

نگین فیروزه یک کانی از جنس فسفات می باشد که شفافیتی کدر دارد و تحت تاثیر محیط های اسیدی تشکیل می شود. 

فیروزه انواع مختلفی دارد و به نوع شجر، عجم، طوفال و خاکی تقسیم می شود.  انواع فیروزه مشخصات گوناگونی دارند و کاربردهای متفاوتی در صنایع مختلف پیدا کرده است. 

انواع سنگ فیروزه در ایران از لحاظ شکل، رنگ و کیفیت به نوع شجری و عجمی تقسیم می شود. نوع شجری این سنگ در بین اروپاییان از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و ایرانیان نوع عجمی آن را بیشتر می پسندند. 

نگین فیروزه عجمی مختص ایرانیان است و بهترین نوع آن فیروزه عجمی ایرانی محسوب می شود. این نوع فیروزه بدون رگه و یکدست است و به صورت عددی فروخته می شود. 

فیروزه شجری به صورت رگه دار است و در رنگ های آبی و سبز مشاهده می شود. نگین فیروزه شجری را به صورت گرمی میفروشند و با توجه به شرایط مختلف، قیمت های متفاوتی به خود می گیرد. 

قطب تولید انواع نگین فیروزه شجری

قطب تولید انواع نگین فیروزه شجری تولید فیروزه به صورت های مختلفی انجام می شود و در بعضی نقلط کشور تولید آن رایج تر است. بزرگترین و معتبر ترین قطب تولید انواع نگین فیروزه در نیشابور و کرمان می باشد که بهترین و با کیفیت ترین نوع فیروزه را تولید می کنند. 

تولید فیروزه در طی یک سری فرآیند و مراحل خاصی تولید می شود. در مرحله اول سنگ فیروزه توسط زرگر با کمک دستگاه های مخصوص برش داده می شود و پس از خم کاری و صیقل دادن به صورت صاف آماده برای رفتن به مراحل بعد می شود. در مراحل بعدی تولید آن با کمک دستگاه های مدرن و پیشرفته در کارخانه های تولید فیروزه انجام می شود. 

بعد از تهیه نگین فیروزه آن را بسته بندی می کنند و برای فروش به مراکز عرضه و پخش ارسال می کنند تا دسترسی مشتریان به این محصول راحت تر شود. 

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید