نگین فیروزه نیشابور

گالری انواع نگین فیروزه سبز نیشابور

نگین فیروزه سبز نیشابور که خود از انواع مختلفی برخودار است را می توانید در گالری های جواهرات ببینید که زیبایی منحصربه فردی به جواهری که با آن تزیین شده، داده است.
اگر خواسته باشیم برای رنگ فیروزه نیشابور طیف رنگی مشخص نماییم می توان گفت که بین دو رنگ آبی و سبز، نگین های فیروزه ای که بر روی جواهرات کار می گذارند وجود دارد.
این رنگ بر روی قیمت فیروزه تاثیرگذار است چرا که هر مقدار فیروزه آبی تر باشد به خاطر نایاب تر بودن و علاقه مند زیاد داشتن فیروزه در این طیف رنگی نسبت به نوع سبزش، از کیفیت و قیمت بالاتری برخودار است بخصوص اگر فیروزه آبی رنگ از نوع عجمی باشد.
فیروزه های نیشابور را در کشورهای اروپایی برای ساخت جواهرات گرانبهای خود استفاده می کنند و در این کشورها از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است اما به دلیل وجود برخی از مشکلات در این حوزه، نگین فیروزه نیشابور کمی به کشورهای قاره اروپا صادر می شود که با تمرکز بر این موضوع و برداشتن برخی از مشکلات گمرکی در داخل کشور، میتوان از پتانسیل بالای سنگ فیروزه نیشابور برای صادرت به اروپا که کشورهای پیشرو در صنعت جواهرات هستند، بهره مند شد.
از دلایلی که که کشورهای مسلمان از فیروزه نیشابور در ساخت جواهرات خود استفاده می کنند، علاوه بر شکل منحصر به فرد این فیروزه خواصی است در سنگ فیروزه نهفته است و از بزرگان دینی ما مسلمانان روایتی من باب ویژگی ها و اثرات استفاده از نگین فیروزه نیشابور در انگشترها و جواهرات خود، نقل شده است.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید