گالری سنگ فیروزه سبز اصل نیشابور

از گالری سنگ فیروزه سبز اصل نیشابور، می ‌توانید به صورت تضمینی کالا را تهیه کنید. این نوع از سنگ، ویژگی های بارز زیادی دارد و از جانبی، خوشرنگ و زیبا می باشد. از سوی دیگر فروش سنگ فیروزه در اشکال متفاوتی انجام می شود. آن را به صورت خام و همینطور صاف و صیقل داده شده در ابعاد کوچک و بزرگ، ارائه می کنند.

گالری سنگ فیروزه سبز اصل نیشابور

چرا رنگ سنگ فیروزه تغییر می کند؟

چرا رنگ سنگ فیروزه تغییر می کند؟ احتمالاً شما هم مشاهده کرده اید که به مرور زمان، رنگ فیروزه از حالت عادی خارج می شود. اما چرا رنگ سنگ فیروزه تغییر می کند؟ یک اصطلاحی در این عرصه وجود دارد که به سنگ مرده نام آشنا است. بله! سنگ ها به دلایل متعددی ممکن است که با گذشت زمان، رنگ خود را به کلی عوض کنند و به سبز بگرایند.

در واقع شما هنگام کار با مواد شیمیایی، حرارت و همچنین استفاده از آب داغ، باعث شده اید که فیروزه حالت اصلی اش را از دست بدهد. توجه کنید که سنگ مرده، ارزشی ندارد. اما راه هایی وجود دارد که می توانید دوباره به همان شکل قدیمی، رنگ آن را باز گردانید.

به روند بازگرداندن رنگ فیروزه به سنگ، بهسازی نیز می گویند. روش معمول این است که با واکس زدن این کار را انجام می دهند. البته این عمل، باید توسط شخص ماهر انجام شود. کسانی که در این عرصه حرفه ای هستند، از رزین های خاصی کار می ‌گیرند که سنگ به حالت قبلی بازگشته و همینطور مقاومتر نیز می شود.

به هر حال، برای مراقبت از این سنگ ها نیز باید توجه زیادی داشته باشید.

مرکز فروش دستبند فیروزه سبز اصل

مرکز فروش دستبند فیروزه سبز اصل از سنگ های فیروزه، جواهرات گوناگونی تولید می شود که دستبندها یکی از آنان اند. روی هر کدام از این محصولات، چندین قطعه از سنگ های ریز و درشت را جای می دهند. البته آلیاژی که برای این کالا به کار برده می شود، اغلب نقره است. در هر حال، از مرکز فروش دستبند فیروزه سبز اصل، می شود بهترین ها را خریداری کرد.

دستبند فیروزه اصل را توصیه می نماییم تا از فروشنده معتبر به دست آورید. این گونه هم با تنوع بیشتر کالا مواجه می شوید و هم این که، با قیمت های مناسبی خرید را انجام داده اید. همینطور عرضه کننده به صورت عمده نیز به ارائه محصول می پردازد.

سنگ های سبز فیروزه زیبایی و درخشندگی بالایی دارند و به همین دلیل، در ساخت دستبندهای مخصوص بانوان، استفاده می شوند. می توانید، بهترین این محصولات را کلی از این مجموعه آنلاین نیز تهیه کنید. برای ثبت سفارش، با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید