فیروزه سبز نیشابور

گالری فیروزه سبز نیشابور

فیروزه سبز نیشابور یکی از نگینهای جدا نشدنی از گالری هایی است که در سراسر کشور به امر خرید و فروش جواهرات و نگینهای زیبا و زینتی مشغول هستند.
از عناصر مهم در ساختاز تشکیل دهنده سنگ فیروزه نیشابور می توان به دو عنصر مس و اهن اشاره نمود که تاثیرات این دو عنصر مهم را می توان به وضوح در طیف رنگی سنگ فیروزه دید.
شاید برایتان سوال پیش آمده که این دو عنصر چه ارتباطی به رنگ این نگین دارد؟ جالب است بدانید که شما دو طیف رنگی را در بین سنگهای فیروزه بسیار می بینید، رنگ آبی تا رنگ سبز که علت این رنگی شدن سنگ فیروزه همین دو عنصری است که در بالا ذکر شد به این صورت که بر روی شدت و غلطت رنگ سبز سنگ فیروزه عنصر آهن تاثیر گذار است و رنگ آبی این نگین مربوط به مقدار مس موجود در فیروزه می باشد.
اگر از با تجربه های بازار بپرسید و یا در زمینه خرید و فروش فیروزه نیشابور اطلاعات و تجریباتی کسب نمایید متوجه خواهید شد که نوع سبز رنگ سنگ فیروزه نیشابور نسبت به نوع آبی رنگش از فراوانی بیشتری برخودار است که این امر باعث شده از لحاظ قیمت سنگ فیروزه سبز رنگ مقدار ارزشش پایین تر از نوع آبی این نگین باشد.
اما از لحاظ زیبایی و دلنشین بودن در بین این دو رنگ آبی و سبز خواسته باشیم بررسی نماییم هر دو زیبایی های منحصر به فرد خود را دارند و علاقه مندان بسیاری هستند که هر دو طیف رنگی را می پسندند.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158778399
آدرس کانال: @yektagohar1
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید