فروش فیروزه نیشابور

فروش نقدی فیروزه نیشابور در بازار | ویژه کاسبان و صادرکنندگان

,

فروش فیروزه نیشابور به صورت نقدی و با قیمتهای همکاری ویژه کاسبان و صادرکنندگان انواع سنگ فیروزه نیشابور در داخل کشور و خارج کشور در این شرکت انجام می شود. عزیزانی که صاحب فروشگاه سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی هستند این فرصت را از دست ندهند.

فروش فیروزه نیشابور

فروش نقدی فیروزه نیشابور با ارزان ترین قیمت

سنگهای فیروزه نیشابور بازار بسیار خوبی در ایران و کشورهای مختلف دارند و علاقه مندان بسیاری حاضر برای خرید این نگین هزینه کنند از این رو فرصت مناسبی برای تاجران و فروشندگان سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی بوجود آورده است تا به فروش فیروزه نیشابور این تجارت پرسود و منفعت، بپردازند.

در این مجموعه فیروزه نیشابور به صورت نقدی و با قیمتهای بسیار ارزان و دسته اول بفروش می رسد. اگر مشتری دارید و نمی دانید سنگ فیروزه مورد نیاز خود را از کجا تهیه نمایید در این شرکت به صورت نقدی انواع مختلف این نگین بفروش می رسد.

خرید فیروزه نیشابور

ریسک بالای معالات چکی

بر طیق آمارهای رسمی و غیر رسمی، میزان چکهای برگشتی در سالهای اخیر بسیار افزایش یاقته است و این موضوع می تواند زنگ خطری باشد برای تمامی تاجران و بازرگانان در حوزه های تجاری مختلف، چرا که تمامی تاجران به خوبی می دانند که با برگشت خوردن تنها یکی از چکهای مشتریانشان ممکن است دچار ضررهای سنگین و جبران ناپذیری شوند.
به تمامی تاجران سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی توصیه می کنیم به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی به صورت چکی کار نکنند و تمام معاملات خود را به صورت نقدی انجام دهند.

چک برگشتی

ثبت سفارش عمده سنگ فیروزه به چه شکل است؟

برای دیدن بارخانه های فیروزه نیشابور بایستی در ابتدای امر با این شرکت (یکتا گوهر) از طریق شماره تماسهای زیر ارتباط گرفته و استعلام موجودی بگیرید.
سپس برای دیدن بارخانه ها ابتدا هماهنگی های لازم را با مدیریت انجام دهید و بعد به دفتر این شرکت که در شهرستان نیشابور واقع می شود بروید و بارخانه های مورد نظرتان را از نزدیک ببینید و در صورت مورد پسند واقع شدن نگینها، سفارش را ثبت و معامله را انجام دهید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید