فروش فیروزه نیشابور

فروش فیروزه نیشابور + راه های اطمینان از اصل بودن آن

,

در این مرکز فروش فیروزه نیشابور اصل که با ببش از 20 تراشنده ماهر و خبره مشغول به فعالیت می باشد می توانید به صورت عمده فیروزه مورد نیاز خود را تهیه نمایید، در این مطلب به راه های اطمینان از اصل بودن نگین فیروزه نیشابور نیز پرداخته ایم پیشنهاد می کنیم حتما تا به انتها این مطلب جامع را مطالعه بفرمایید.

فروش فیروزه نیشابور

راه های اطمینان از اصل بودن نگین فیروزه نیشابور

شاید شما عزیزان از سایتها و یا از افراد مختلف اطلاعات زیادی گرفته اید در مورد تشخیص نگین فیروزه اصل نیشابوری از سایر نگین های موجود در بازار، اما باز هم نمی توانید این فیروزه نیشابور اصل را از سایر نگینها تشخیص دهید که ما در ادامه به شما راه حل های را ارایه می کنیم تا بتوانید فیروزه نیشابور اصل را با اطمینان خاطر و با قیمت مناسب خریداری نمایید:

  • از شرکت های معتبر خرید کنید:

یکی از مهمترین راه هایی که می توان بر اصل بودن نگین فیروزه نیشابور خریداری شده خود اطمینان داشت، خرید این سنگ از فروشگاه و شرکت های متخصص در امر تراش و فروش فیروزه نیشابور می باشد چرا که این شرکت ها سال ها تلاش کرده اند تا بتوانند برای خود اعتبار و آبرو در بازار جمع کنند (اعتبار یک شرکت در بازار همه چیز اوست) و برای حفظ این آبرو و اعتبار هیچ گاه جنس تقلبی به مشتری نمی دهد. به همین خاطر حتما از شرکتهای بزرگ و معتبر نسبت به خرید فیروزه مورد نیاز خود اقدام کنید. (در انتها یکی از شرکت های معتبر را به شما معرفی میکنیم)

فروش فیروزه نیشابور

  • در صورت امکان از فروشنده فاکتور دریافت کنید:

پس از اینکه بارخانه فیروزه مورد نیاز خود را پسندیدید هنگام خرید سعی کنید از فروشنده، فاکتور مبنی بر نیشابوری بودن نگینهای فیروزه دریافت کنید.

فروش فیروزه نیشابور

  • تجربه خود را با دیدن انواع مختلف فیروزه نیشابور بالا ببرید:

شما عزیزان با دیدن تعداد زیادی نگین فیروزه نیشابور و سایر نگینهای فیروزه موجود در بازار به مرور قادر هستید که در اکثر موارد فیروزه نیشابوری را از فیروزه های دیگر تشخیص دهید چرا که فیروزه نیشابور شکل و طبع خاصی دارد که درک کردن آن می تواند کمک زیادی در تشخیص نیشابوری بودن نگین بنماید.

البته توجه بفرمایید که گفته شد در اکثر موارد، چرا که برخی از نگینهای فیروزه (کرمانی، دامغانی و …) به قدری شبیه به سنگ فیروزه نیشابور می باشند که فقط و فقط خبره ها و با تجربه ها به خاطر تجربه ی فراوان و دیدن انواع فیروزه نیشابور در طول سالها کار کردن خود در بازار، قادر هستند تشخیص دهند که فیروزه نیشابوری است یا که خیر.

فروش فیروزه نیشابور

در فیلم ذیل به طور کامل به این مباحث پرداخته شده است:

فیروزه نیشابور اصل را از کجا بخریم؟

ما به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که برای اینکه بتوانید نگین فیروزه نیشابور اصل خریداری کنید، به جای درگیر شدن اینکه فیروزه نیشابوری را چگونه از غیر نیشابوری تشخیص دهید که تشخیص دادن آن نیازمند سالها تجربه می باشد، بیایید و از یک شرکت معتبر و بزرگ که سالهاست در زمینه تراش و فروش فیروزه نیشابور فعالیت می کند، برای خرید اقدام نمایید.

از بهترین این شرکت های را می توان شرکت یکتاگوهر نام برد که برای شما راه های ارتباطی با مدیر فروش این شرکت را قرار داده ایم.

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (4 امتیاز)
جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید